Анатолій Анатоліч та Владислав Савченко знімають кінореаліті у Кремнієвій долині в США.

Автор медіаканалу «Зе Інтерв’юер» Анатолій Анатоліч та продюсер фільму «Перший код» Владислав Савченко вирушили разом до США на спільні зйомки кінореаліті про світ українського ІТ. 

Сьогодні Анатолій Анатоліч розповів у своєму блозі, що зараз він та ІТвець Владислав Савченко знаходяться в Сан-Франциско, де знімають спільне кінореаліті про їхню подорож, ціль якої – показати стрічку-візитівку українського ІТ «Перший код» у столиці кіноіндустрії Лос-Анджелесі. 

«Я виїхав за кордон на зйомку важливого документального кіно про діаспору, що нині допомагає країні. Перебуваю тут із цілями, які є важливими для отримання позитивного результату в боротьбі з агресором. Ми знімаємо кінореаліті про українців, які змінили світ IT», розповів Анатолій Анатоліч.

За сюжетом кінореаліті, на своєму шляху з Сан-Франциско до Лос-Анджелеса Анатоліч та Савченко  зустрічають представників української діаспори в США, які активно допомагають Україні. Дорогою заїжджають до Кремнієвої долини, де беруть інтерв'ю в українців, які зробили колосальний внесок у світову індустрію ІТ і зараз займають топові посади в Google, PayPal, Facebook, META, Snapchat, Microsoft, WhatsApp та ін.

«Зізнаюся, що сьогодні я взяв на себе місію просувати Україну та підприємців на світовій арені та всередині нашої країни через кіно, стримінгові платформи, YouTube, ТБ та шоу. І зроблю все заради цієї мети», коментує Владислав Савченко.

Кінореаліті покажуть у жовтні, перед початком всеукраїнського прокату фільму «Перший код», як преамбулу до стрічки. 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист