KOZAK SYSTEM

   KOZAK SYSTEM

   «Kozak System» («Козак Систем») — український гурт, що виник у лютому 2012 року з музикантів, які вийшли зі складу гурту «Гайдамаки».

   Новорічну ніч 2016 року KOZAK SYSTEM проводять на головній сцені Кракова: музиканти отримують запрошення від польського телевизійного каналу TVN, який виступив організатором грандіозного шоу FUNtastyczny Sylwester. На неймовірне дійство прийшли подивитися більше 150 тисяч мешканців та гостей Кракова.

   5 березня до Київа прилітають жадані гості — польскі друзі з гурту Enej разом з KOZAK SYSTEM відіграють з аншлагом концерт «WARSZAWA—КИЇВ», поляки та українці виконують на сцені київського клубу Sentrum два повноцінних півторигодинних сети.

   Навесні музиканти KOZAK SYSTEM разом з низкою українських діячів кільтури, стають одними з ініціаторів петиції щодо закриття українського ефіру для відео- та аудіо- товарів РФ. Петиція спричиняє в суспільстві жваве обговорення, а Іван Леньо та Володимир Шерстюк стають частими гостями всіх телеефірів країни, де розповідають та обґрунтовують свою позицію з цього питання.

   Паралельно з музикою KOZAK SYSTEM в 2016 році продовжують займаютися іншою суспільною діяльністю: їздять з концертами на Схід України, стають волонтерами центру допомоги онкохворим дітям та відкривають інші грані своєї творчості: Іван Леньо, фронтмен гурту, грає головну роль в рок-мюзіклі по мотивах Євромайдану Got To Be Free (автором якого є відомий банкір, філантроп та музикант Володимир Лавренчук). Під час однієї зі сцен мюзіклу KOZAK SYSTEM грають на імпровізованій сцені «Брат за Брата», відтворюючи події Революції Гідності.

   Наразі гурт готується до презентації максі-синґлу 12 листопада в київському клубі Atlas та численних концертів та фестивалів в Україні, Європі, Сполучених Штатах Америки та Канаді влітку цього року.