НОВИЙ КЛІП ВІД ТАРТАКА ТА АРСЕНА МІРЗОЯНА

   ПРЕМ'ЄРА!
   Тартак та Арсен Мірзоян - "Знаєш Мій День"

   Автором ідеї кліпу та режисером виступив сам Сашко Положинський, який розповідає: «Багато років тому, коли я вперше побачив місто Славутич, воно мені настільки сподобалось, що я одразу захотів там відзняти відеокліп. Тривалий час, думки - що саме там відзняти, ніяк не приходили, хоча у самому місті я буваю досить часто та маю там багато друзів. І ось нарешті, під конкретну пісню, з’явилась конкретна сюжетна лінія і я зрозумів, що втілю цей свій задум саме у Славутичі»

   Роль Арсена Мірзояна теж не обмежилась лише майстерною акторською грою, - його пропозиції та імпровізації, в момент зйомок, значною мірою вплинули на остаточну версію презентованого відео. Тому, можна говорити, що цей кліп – це унікальний експеримент, який дав можливість авторам пісні абсолютно вільно виразити себе та передати своє бачення цієї відеоісторії.

   Пісня «Знаєш Мій День» увійде до альбому «АнТАРТАКтида. Частина Перша», який складатиметься виключно з дуетів і саундпродюсуванням якого займається Артур Данієлян. Деякі з пісень можна буде вперше почути, в межах презентації нової програми «анТАРТАКтида», на великому сольному концерті гурту Тартак, вже 2 грудня в столичному клубі Sentrum.

   Над відео працювали:
   Автор ідеї та режисер – Олександр Положинський
   Другий режисер – Арсен Мірзоян
   Оператор-постановник – Євген Креденцер
   Режисер монтажу та колорист – Володимир Невельський 
   Локейшн-менеджер і кастинг-директор - Олег Зайченко
   Допомога в організації зйомок - Володимир Волков.
   Харчування - ресторан "Старий Таллінн".
   Окрема велика подяка місту Славутичу та його привітним мешканцям за участь і сприяння, а також друзям з Чернігова за допомогу.