ЮЛІЯ ЛОРД

   ЮЛІЯ ЛОРД

   Наприкінці 1998 року з'явився міні-альбом «Танець душ», до якого увійшло п'ять пісень, зокрема композиція «Фото/Брудна як ангел», зроблена спільно з гуртом «Скрябін». Це була суміш семплів, живих гітар і альтернативного року. Взагалі 98-й був надзвичайно динамічним для співачки, яка загартувалася в спільному із «Скрябіном» концертному турі «Збережемо природу для життя». Потім з'явився живий склад, з яким вона виступала на «Таврійських іграх», як переможець у номінації «Відкриття року». На початку 1999-го виходять відеокліпи на композиції «Фото/Брудна, як ангел», «Танець Душ» (режисер — Віктор Придувалов) та «Дух молоді» (кавер на пісню «Smells Like Teen Spirit» гурту «Nirvana»). Завдяки «Духу молоді» співачка стала лауреатом премій «Nova Records Awards»: «Найкращий відеокліп», «Свобода творчості» і «Прорив року». За деякими чутками, в співачки були проблеми через авторські права за цю пісню. Юлія Лорд почала записувати новий матеріал для запису свого першого повноформатного альбому, але робота над ним раптово загальмувалась через непорозуміння з продюсером Дмитром Прикордонним.

   Юлія Лорд продовжила співпрацювати з гуртом «Скрябін» над такими альбомами, як «Еутерпа» (1999), «Модна країна» (2000) (пісні «Як музика», «Зламані крила») «Стриптиз» (2000) (пісні «Я не буду там», «Коридори-нори»), а також над піснею «Моя співачка» (кавер на гурт «Мумій тролль»). У 2000 році співачка взяла шлюб з тодішнім учасником «Скрябіна» Ростиславом Домішевським. Після того, як Ростислав покинув групу, він став співпродюсером Юлії. У 2002 році знімається кліп на пісню «Муза-медуза». У 2006 році співачка взяла участь в записі альбому проекту Ехо (пісні «Не бути нам», «Так я тобі признаюся»), а також взяла участь в записі альбому «Сніжність. Музика зимових свят» Юрія Гнатковскі.

   Юлія Лорд відновила власну творчість у 2008 році, коли були записані пісні «Танцюй! Ромео!» та «Бонні і Клайд», на яку знімається кліп. Також записується сингл «Вісім секунд». Співачка відновлює концертну діяльність. У грудні 2012 року виходить її альбом «8 секунд». Знімаються кліпи на пісні «8 секунд» та «Тіло», а через рік - у 2013-му на пісню "Ти можеш торкнутись мене язиком".