THE ВЙО

THE ВЙО

Протягом 10-річного існування гурту музиканти періодично розходилися, сходилися, до них приєднувались інші учасники. Врешті-решт в групі залишилися лише Мирослав Кувалдін та Сергій Підкаура. В 1995 році «The Вйо» стали лауреатом фестивалю «Червона рута» із задиркуватою піснею «Ґанджа». Гурт зайняв третє місце в жанрі танцювальної музики.

Після цього гурт тимчасово призупиняє свою діяльність — Кувалдін створює власний проект «UnkleBanz», а Підкаура грає в полтавській групі «Авантюра». Через рік, з подачі ді-джея Пуберта (Сергія «Кузі» Кузьминського з групи Брати Гадюкіни), Кувалдін перебрався до Києва і як DJ Мануна певний час працював в столичних дискотеках. Як наслідок, до нього приєднується Підкаура, і дует в лютому 1997-го підписав контракт з художнім агентством «Територія А» (паралельно Підкаура аранжує пісні Юрка Юрченка).

Пік популярності їх музики припав саме на часи співробітництва з мистецькою агенцією «Територія А» і ротації кліпів у однойменному хіт-параді. Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні і «так добре розмовляє по-нашому» від народження. Саме в ті часи пісня «Зорі» («Кожен з нас щось може…») стала маніфестом українських растафарі. В 1998 році виходить перший альбом гурту — «Вироби з пластмаси».

У 2000 році гурт оголошує про припинення свого існування. Сергій Підкаура, як автор, співпрацює з провідними українськими музикантами (Олександр Пономарьов, Наталя Могилевська). Мирослав Кувалдін розпочинає кар'єру телеведучого на каналі М1, у 2004 році бере участь у Помаранчевій революції. У 2005 році записує сольний альбом «Зеркало Мира». На пісні «Все-Одне», «Зеркало мира» і «Птичка» знімаються кліпи.

Музиканти гурту «The ВЙО» вирішили відновити свою концертну діяльність 21 серпня 2008 року, про що було оголошено на фестивалі аматорського мистецтва «Вйо, Кобеляки».

Також, було прийняте рішення про видання альбому «Ganja». До альбому увійшло 18 треків, записаних в період з 1995 до 1998 року. Частину з цих пісень меломани могли вже чути на касетному альбомі «Вироби з пластмаси». З огляду на численні прохання прихильників, а також на те, що командою було знайдено і відреставровано близько 10 старовинних треків, які вважалися зниклими, музика гурту «The ВЙО» була вперше видана у форматі лазерного диску (тим паче касетні магнітофони вже стали раритетом і великою рідкістю). Новий альбом під назвою «Ganja» був виданий у 2008 році. Справжньою прикрасою альбому і логічною крапкою в творчості «The ВЙО» тих часів, стала пісня «Каляки-Маляки», написана на вірш «Полтавщині» заслуженого лікаря СРСР і України, академіка Миколи Касьяна (найвідомішого земляка гурту).

У 2012 році гурт видав альбом під назвою «Є».

Під час Євромайдану «The ВЙО» підтримував протестувальників своїми виступами.

У травні 2014 року гурт видав альбом під назвою "Мапа".

6 липня 2016 гурт виступив з концертом під час святкування Купала у Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові в Києві.

 • @avtoradio.ua

  «Шахтар» не переможе «Кривбас», - Ігор Циганик

  ♬ оригінальний звук - avtoradio.ua
  Тік ток Авторадіо - «Шахтер» не обіграє «Кривбас»
 • Тік ток Авторадіо - Мобілізація футболистів
 • - Зустрічай та вмикай Авторадіо на 107.3 FM у місті Житомир.
 • Психологічна оборона - Психологічна Оборона - Поспіх та втома. Як встигати все робити та відновлювати сили
 • Психологічна оборона - Агресія за кермом та як її побороти. Типи агресорів
 • Перша передача - Якість пального в Україні - Сергій Куюн
 • Перша передача - Чи можливо поновити автоспорт в Україні? - Перша передача
 • Перша передача - Як стати гарним водієм? - Перша передача
 • Перша передача - Контраварійне водіння - Перша Передача на Авторадіо
 • - Привіт ПРЕМІУМ: Mazda CX-90: тест FGShow
Тік ток Авторадіо - «Шахтер» не обіграє «Кривбас»Тік ток Авторадіо - Мобілізація футболистів - Зустрічай та вмикай Авторадіо на 107.3 FM у місті Житомир.Психологічна оборона - Психологічна Оборона - Поспіх та втома. Як встигати все робити та відновлювати силиПсихологічна оборона - Агресія за кермом та як її побороти. Типи агресорівПерша передача - Якість пального в Україні - Сергій КуюнПерша передача - Чи можливо поновити автоспорт в Україні? - Перша передачаПерша передача - Як стати гарним водієм? - Перша передачаПерша передача - Контраварійне водіння - Перша Передача на Авторадіо - Привіт ПРЕМІУМ: Mazda CX-90: тест FGShow
...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист