ТАБУЛА РАСА

   ТАБУЛА РАСА

   Та́була Ра́са — київський музичний гурт, заснований 1989 року. Протягом більш ніж двадцятип'ятирічної музичної кар'єри, незмінними учасниками гурту лишаються: Олег Лапоногов (вокал, гітара, аранжування) та Едуард Коссе (ударні). Пік популярності колективу припав на другу половину 90-х років — тоді вони стали одним з перших українських музичних гуртів, який мав можливість знімати кліпи, їздити з гастролями по країні, а також укладати офіційні контракти із спонсорами. У 1998 році гурт вирішив узяти творчу відпустку, яка розтягнулась на п'ять років.

   29 вересня 2007 року режисер Катерина Царик разом з групою зняла кліп на пісню «22» в Києві. Кліп став окремком збірки найкращих пісень групи Табула Раса — «Музыка народов птиц», який був презентований 29 листопада 2007 року.

   10 червня 2008 року «Табула Раса» зняла кліп на пісню «Ты меня волнуешь». Режисерами кліпу виступили відомі кліпмейкери Олександр Хімчук і Володимир Якименко. Зйомки кліпу проходили на трьох локаціях — на набережній Дніпра, на Майдані Незалежності та на оболонських Липках.

   Восени 2010 року «Табула Раса» зняла кліп на пісню «Индеец Парагвая». Режисер: Костянтин Салюк. Монтаж: Віктор Придувалов.

   Новий сингл гурту «Полінезійська зима» записаний спільно з Антитілами сягнув 4-ї позиції в українському рок-чарті.

   9 квітня 2014 року було презентовано новий альбом гурту — «Рисунки на этаже», до якого увійшли 11 пісень (Intro та Outrо, плюс 9 композицій, серед яких 5 раніше виданих сінглів та нові Карадаг, Осень, Летний дождь, Ландыши).