OT VINTA

   OT VINTA

   OT VINTA— рівненський гурт, один з лідерів української рокабілі-сцени. У своїй творчості активно використовує український фолк і через це назвали жанр свого виконання «украбілі».

   1 січня 2000 року гурт дає концерт в м. Тернопіль. У лютому хлопців запрошують до Польщі, де вони дають декілька концертів у Варшаві та Чеханові. 21-го березня Юрій вперше запрошує до Рівного колег з Києва — гурт «Mad heads», для виступу у рок клубі «ПЕРЕХРЕСТЯ». У відповідь 22 квітня кияни запрошують «OT VINTA» у клуб «SHELTER». Через тиждень Олександр Мартюшев залишає гурт. Але хлопців це не засмучує і вони втрьох, без барабанів, виступають все літо. На початку осені на барабани запрошено Ігоря Герасемчука. В листопаді «OT VINTA» їдуть у м. Білосток (Польща) на фестиваль «Підляська Осінь».

   У кінці січня 2001 року Ігор залишає гурт і за барабани сідає Руслан Тригуб, «старий» ударник гурту «Крулас». Його перший концерт у складі «OT VINTA» відбувся 9 лютого у рок-клубі «Перехрестя», куди були запрошені кримчани «Freno de pedales». У червні гурт нарешті пише свій перший альбом на студії «Глорія» (Луцьк). 5 липня «Ot Vinta!» беруть участь у концерті у клубі «СВАЛКА» (Москва) разом з гуртами «Red Elvises», «Містер Твістер» та ін. Іванна знайомить рівненчан з Лєною Стєпановою і вона стає їхнім адміністратором та менеджером. Незабаром вона влаштовує їм декілька концертів у Москві. Також гурт декілька разів запрошують до Польщі та в різні міста України.

   «ОТ ВІНТА» активно працювали в студії над записом пісень до альбому «Потом і кров'ю», відзняли і випустили нові кліпи «Не піду» і «Люблю», а також зробили неочікуваний дует — заспівали пісню «Ніч яка місячна» разом з видатним оперним співаком Володимиром Гришком в шоу «Пороблено в Україні». Паралельно з цим хлопці продовжували грати в спектаклі «Свинарі», який в травні отримав Гран-прі міжнародного фестивалю «ЛіхтArt» — «Золотий Ліхтар». Ще одну премію OT VINTA отримали від радіо ДЖЕМ FM. Вибрики гурту не вписувалися ні в одну з існуючих номінацій премії «НеПопса», тому засновникам довелося створити для них спеціальну відзнаку — «За нестандартний підхід до сценічного образу». Розбурхавши Рівне флешмобом «ЧЖ» — збіговиськом «Чорно-Жовтих Чоловіків та Жінок» — OT VINTA одразу ж взялися до підготовки до участі у Дні шалених польотів «Red Bull Flugtag 2010». Їх політ на єдиній в світі летючій черепасі став найяскравішим номером дня і навіть потрапив до хронік австралійського телеканалу TEN. Також Юрій Журавель долучився до створення фестивалю аматорських фільмів DVERY і став його співорганізатором.

   Фестивалі: «Украбіллі вибух V», «День міста» Гіжицько (Польща), «LOKAL!FEST», «Захід», «Гоблін шоу», «Гайдамака.UA», «Козацькі звитяги».