ОДИН В КАНОЕ

ОДИН В КАНОЕ

Гурт «Один в каное» бере початок у 2010 році у Львові, коли ініціатор створення колективу зібрав на спільні репетиції 7-8 досі незнайомих між собою людей. Колектив грав дуже різну музику. У новому гурті співало троє солістів. Водночас жоден учасник колективу не був професійним музикантом. Члени колективу змінювалися протягом року, поки Ірина Швайдак та гітарист Устим Похмурський не вирішили відділитись. Згодом до них долучилась Олена Давиденко, і тоді сформувався сучасний склад колективу «Один в каное».

З часом гурт почав активно гастролювати та з'являтися на сцені різноманітних фестивалів.

У 2012 році гурт переміг у російському конкурсі Metro On Stage, після чого виступив у Москві на Поклонній горі разом із гуртами-переможцями з інших країн.

Попри набуту популярність, до 2015 року усі члени гурту займалися також професійною діяльністю. Гурт не має продюсера та команди, усіма організаційними питаннями керують самі музиканти.

У 2016 році вийшов перший однойменний студійний альбом, у який увійшли одразу 25 пісень. Запис альбому здійснювався у Дніпропетровську. Також відбувся всеукраїнський тур майже усіма обласними центрами України (крім Криму, Донецька і Луганська). Під час туру змінився склад гурту: перкусіоністку Олену Давиденко замінив Ігор Дзіковський.

У зв'язку з агресією проти України, гурт відмовляється від виступів у Росії.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции