НІЧЛАВА БЛЮЗ

   НІЧЛАВА БЛЮЗ

   Підлу́жний Андрі́й Бори́сович (псевдо — НІЧЛАВА, NICHLAVA; нар. 2 лютого 1974, Тернопіль) — український співак, композитор, музикант, телеведучий, продюсер, лідер гурту «Нічлава» та колишній учасник гурту «Скрябін» (1997—2004).

   Андрій Підлужний разом з гуртом «Нічлава-Блюз», брав участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях, де нагороджений відзнаками:

   червень 1993 — дипломант всеукраїнського фестивалю «Червона Рута» (м. Донецьк)

   1993 — лауреат Західноукраїнського фестивалю «Тарас Бульба»

   1993 — лауреат фестивалю «Вітер зі Сходу» Донецьк 

   1993 — лауреат, 1-ше місце фестивалю «Романси Славутича»

   1993 — фестиваль «Нові зірки старого року» — «найкращі музиканти року» та «відкриття року» 

   1994 — лауреат, 2-ге місце фестивалю «Мелодія»

   1994 — гість фестивалю «Слов'янський базар», учасник святкового концерту «Дні України в Білорусії», гість шоу «Диско-базар», гість концерту «Вечір з Мішелем Леграном» (м. Вітебськ, Білорусь)

   1994 — лауреат «Доля-94 р» (м. Чернівці)

   1995 — перемога на радіоконкурсі RFI (Radio France Internationale)(Париж, Франція) 

   1995 — лауреат «Пісенний вернісаж 95» (м. Київ ) 

   У 1994 році гурт уклав контракт із продюсерським агентством «Студія NOVA» та переїхав до Києва.

   У 1994 році вів рубрику «Муза» на телеканалі «1+1» у молодіжній програмі «Бомба».

   Гравець футбольної збірної зірок української естради «КЛАС-А».

   У 1996 році підписує контракт із продюсерським агентством «BRAVO PRO» та змінює псевдо на «АНГЕЛ». За час співпраці створені пісні: «Там де пісок», «Моя любов», «Поцілую», «Співай Вночі» та інші.

   Знявся в головних ролях у художніх музичних фільмах:

   «Казка про хлопчиків»

   «Без назви» (студія «Піонер»)

   У 1997 році Андрій став учасником гурту «Скрябін» (1997—2004), написав пісні «Мовчати», «Спи собі сама», та взяв участь у багатьох спільних музичних проектах разом з Юлією Лорд і Тарасом Чубаєм («Наше Різдво», «Еутерпа» та інші).

   З 2000 року вів хіт-парад «Новиє Рускіе Горкі» на каналі М1 — в образі веселого Діда Андрона, персонажа якого сам вигадав і запропонував.

   Згодом у тій самій ролі почав вести програму «Guten Morgen» на М1. Також був ведучим «SPY Reality Show» на каналі ICTV. Ведучий молодіжного шоу «Хочу і буду» з Ольгою Герасим'юк на 1+1, незмінний ведучий гумористичного вечірнього розважального шоу «Молочні брати» в ролі діда Андрона. на телеканалі М1 у компанії з Іллею Мітьком, фронтменом гурту «Лепреконси» (Білорусь).

   У 2003 році під час концертів з гуртом «Скрябін» у Великобританії отримав почесну відзнаку «Кращий вокаліст України» від видавництва «Українська Британія» в рамках фестивалю «УКРАЇНА».

   З 2005 року Андрій Підлужний обіймав посаду продюсера на телеканалах СІТІ та Кіно. Створив концепцію каналу, запропонувавши 77 м телепроектів), об'єднаних однією ідеєю. Після запуску каналу в грудні 2006 року, керував кількома проектами — «Авто-Сіті», «Фешн-Сіті», «Стар-Сіті» («STAR Сіті»). Проект «STAR Сіті» являв собою конкурс, що давав охочим можливість спробувати себе в ролі телеведучого. Програма виходила у 2007—2010 роках і здобула всеукраїнську популярність.

   У вересні 2013 року канал М1 оголосив про запуск дуже подібного проекту «Star Поиск», у чому Андрій Підлужний вбачає плагіат.

   У 2012 році заявив про повернення на сцену.