МОТОР'РОЛЛА

   МОТОР'РОЛЛА

   Мотор'ролла — український рок-гурт з Хмельницького, створений у 1994 році. У 1995 та 1997 роках гурт ставав лауреатом фестивалю «Червона Рута».

   1995 — Мотор'ролла перемагає у відбірковому турі «Червоної Рути». Групу полишає басист Віктор Верхняцький і на його місце приходить Євген Тимошенко. Команда вперше їде виступати за межі Хмельницького, а саме у Севастополь, на фінал всеукраїнського фестивалю «Червона Рута 95». Морське повітря, відсутність батьківського контролю та відповідна атмосфера позитивно вплинула на подальший розвиток групи. У результаті — чесно завойований диплом «…за сучасне трактування української балади» з піснею «Ой На Горі Вогонь Горить…», купа нових знайомих та невдала спроба вигнати Ігоря Лисого з команди за зловживання алкогольними напоями. Відразу після «Рути», через необхідність захищати Батьківщіну, Костянтин Стрелецький передає барабанну естафету своєму учню Сергію Лебедю. В той самий час, через внутрішні непорозуміння з групи йде Євген Тимошенко. Ігор Лисий, заморений спостереженнями скаженої ротації басистів, власноруч взявся освоювати інструмент, який має меншу кількість струн. Лисий стає незмінним, аж дотепер, басистом групи.

   1996 — гурт втрачає саксофоніста Іллю Дембу. Зараз, громадянин США, мешканець міста Бостон, Ілля підтримує тісні стосунки з музикантами групи.

   Команда виступає на фестивалі «Нівроку» у Тернополі та бере участь в телепрограммі «Веселий Роджер» (ведучий Ігор Пелих) на тернопільському телебаченні. Наприкінці року ми записали перший альбом «Забави Патріотів» та зняли перше відео на пісню «Революція». 97-ий рік. У групі з'являється скретч-майстер Андрій Захарко, вихованець хмельницького музичного училища. Мотор'ролла виявляється першою в країні рок-групою з власним Діджеєм.

   На фестивалі «Червона Рута 97» група стає лауреатом третьої премії. Знімається кліп на пісню «Моя Голова Не Мікросхема», презентація якого відбувалася у грудні в «Кіно-клубі» кінотеатру «Київська Русь», на дворі -27 градусів за Цельсієм!!!

   1998 — У славному місті Кам'янець-Подільский, разом з «Братами Карамазовими» та «Кому Вниз», Мотор'ролла бере участь у дійстві під назвою «Козацькі Забави». Наприкінці року стає дипломантом конкурсу молодих виконавців «Майбутнє України» (м. Львів).

   Записує другий альбом на студії інді-лейблу «Фост Дракону Рекордс». З команди йде Андрій Захарко, який від'їжджає на постійне місце проживання до Іспанії.

   1999 — Компанія «Мюзік Фекторі Груп» випускає другий альбом команди під назвою «Тиск». У червні група бере участь у міжнародному фестивалі «Рок-Київ 99» Серед учасників якого: «The Вйо» (Україна), «Мертвий півень» (Україна), «Сплин» (Росія), «Tequillajazz» (Росія), «Alphaville» (Німеччина), «Smokie» (Англія), «Monster Magnet» (США), а також монстри треш-металу «Metallica» (США).

   Ще були такі фестивальні виступи — «Нівроку 99» та «Рок-Екзистенція-99», сольний виступ у легендарному клубі «Лялька» м. Львів.

   2000 — Протягом року Мотор'ролла не полишала концертних майданчиків. Після виступу у Донецьку на фестивалі «Золотий Скіф» з групи йде Олександр Буднецький. До того часу гітарист групи Сергій «Сєня» Присяжний стає вокалістом-гітаристом. Дуже багато часу йде на переробку матеріалу під вокальні таланти нового фронтмена.

   Паралельно накопичується матеріал на новий альбом. було записано першу пісню до майбутнього диску, який має назву «А Я Собі Гуля…» спільно з вокалістом групи «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою.

   У групі з'являються нові люди. Замість Сергія Лебедя приходить вже Олександр Кирилюк, а також другий гітарист Олег Бурбела — обидва колишні учасники банди «Мої Рослини». У такому складі колектив проіснує близько 10 років!!!

   Сергій «Сєня» Присяжний їде до Києва на постійне місце проживання, але репетиції та процес запису не перериваються.

   2003 «Мотор'ролла» організовує спільний виступ з групою «Воплі Відоплясова». Продовжує записувати пісні до нового альбому та опиняється серед запрошених на легендарному фестивалі «Альтернатива» у м. Львові. Також того року було знято відео на пісню «Не Дзвонила, Не Заходила».

   2004 Запис програми «Твій формат» на телеканалі М1. «Зима хвора» виконується разом з Сашком Положинським (Тартак), а «Ой, на горі…» з Вадимом Краснооким (Mad Heads). Виступ на святкуванні триріччя музичного телеканалу «Ентер». Під час виборів з'являється трек «Вперед до сказу», альбом готовий, але чогось не вистачає… Відволікла революція. Мотор'ролла разом з усіма на Майдані та на сцені.

   2005 Запис пісні «8-ий колір» (авторка тексту — Тома Приймак). Перше виконання на «Вечірці Для Закоханих» у столичному Палаці Спорту… публіка підспівує вже з другого приспіву. BOG DA NOVA MUZYKA тепер як рекорд-лейбл береться за випуск альбому «…шо кому не ясно?». Вже з квітня альбом у музичних крамницях. ФДР радіоцентр надав допомогу у розповсюдженні треку по радіостанціям України. За перший тиждень пісня потрапляє у двадцятку зведеного радіочарту. Ще через два тижні трек на шостій позиції. Випускаючий лейбл продюсує виготовлення концептуального відео. 29 травня прем'єра нового кліпу на музичному каналі М1. Ще через тиждень — 8-ий колір на першій сходинці кращої двадцятки М1.Наприкінці року завдяки співпраці з творчим угрупуванням на ім'я «MADTWINS» на екрани потрапляє анімаційне відео на пісню «А Я Собі Гуля», у якому разом з музикантами групи з'являється лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка.

   2006 Навесні МОТОР'РОЛЛА оприлюднює перший сингл до майбутнього альбому під назвою «До Тебе Мила». У одному з варіантів пісни гостинно заспівала заслужена артистка України Валентина Степова. Трохи пізніше група знімає відео на цю пісню. У червні кліп на пісню «До Тебе Мила» ротується на провідних телеканалах України. Наприкінці серпня, учасники групи разом із Лесєю Щербак (фронтвумен «Фарбований Лис») знімають відео на пісню з попереднього альбому «Настояшчий мушчина» (Сварщик), а вже у жовтні на екрани попадає нове відео на другий сингл до майбутнього альбому «Моя Вода».

   2007 У цьому році група активно гастролює Україною, бере участь у громадський акції «Не Будь Байдужим», а наприкінці року знімає відео на пісню «Аеліта». Завдяки колишньому саксофоністові Ільї Дембі, група знайомиться з групою «Ключ»(Klooch(Canada)), яка допомогає Мотор'роллі спродюсувати по звучанню декілька пісень до нового альбому — «Полум'я» та пісню «Дівчинку Убив Я» на слова Андрія Антоновського.

   2008 Протягом весни закінчує роботу над новим альбомом. Наприкінці квітня знімається відео до пісні «Полум'я». Режисером нового відеодоробку виступив знаний режисер Тарас Химич. Зйомки відбулися у львівському палаці Потоцьких. Відео робота отримала потужну ротацію у ефірах музичних телеканалах України.

   03.07.08 — офіційна дата виходу нового альбому групи Мотор'ролла — «Кольорові Сни»

   Осінь 2008 го, суцільна концертна діяльність — протягом півроку група об'їздила пів-України. Переважно клубні виступи, виступи як гостей на фінальних відбіркових концертах фестивалю «Червона Рута» у Харкові та Луганську. Виступ «На Покрову», майдан Незалежності.

   2009 У групі новий клавішник — Сергій Карнаух — визнаний спеціаліст з питань народної музики. Команда радикально переглядає стилістичні ознаки концертої програми. Серед звичного «пост гранжу» тепер можна почути ліричну «босанову» та неприхований «СкаПанк». Навесні група випускає подвійник CD/DVD «The best of Мотор'ролла» та вирушає у всеукраїнський тур на його підтримку. У грудні місяці група представляє відео на пісню «Пригадай». Зйомки відбувалися на початку листопада, протягом двох днів в Карпатах та у Львові. Режисером та оператором виступив Тарас Химич.

   Наприкінці листопада, на запрошення Міністерства Закордонних Справ Польщі команда із сольним виступом відвідала Краків.

   2010 Продовжується співпраця з групою «Ключ»(Klooch(Canada)) у вигляді спільної пісні «Жар-Птиця», а у листопаді завершена робота над відео-двійником пісні, завдяки тому ж Тарасу Химичу. Протягом року численні виступи на майданах, у клубах та приватних вечірках. Влітку група подякувала за багаторічну співпрацю гітаристові Олегу Бурбелі та вирушає на виступи у вигляді квартету. Наприкінці року, через участь одночасно у багатьох проектах про свій вихід заявив клавішник Сергій Карнаух. Його місце займає випускник Харківської консерваторії, викладач Хмельницького музичного училища Віктор Щур.

   2011 Завдяки компанії ФДР, з якою група співпрацює вже більше ніж 10 років та давньому другові команди, шоу-мену та продюсеру Сергію Кузіну народжується дуетна композиція «Душа» записана разом з випускницею «Фабрика 3» Настею Кочєтовою, яку знають більше як Еріка. Однойменний відеокліп автором якого вже традиційно виступив Тарас Химич, жорстко ротується на міжнародному каналі М1. Численні теле та радіо ефіри дуету Сені Присяжного (Мотор'ролла) та Еріки. Не припиняється концертна діяльність. Частіше за інших сьогодні можна почути та побачити групу у двох столичних закладах: Docker pub та Docker's ABC. У групу запрошений для живих виступів гітарист з Хмельницької альтернативної «Безодні» Сергій Костюк. Від такої співпраці команда очікує отримати потужніше рокове звучання.