LAMA

LAMA

Гурт Lama заснований в Києві в 2005 році. Лідером і засновником групи є співачка Наталя Дзеньків (сценічний псевдонім Lama). Частина композицій групи написані нею самостійно, частина - у співавторстві з одним з провідних в Україні саундпродюсерів Віталієм Телезиним, відомим по роботі з такими зірками , як "Океан Ельзи", Земфіра, "Ляпис Трубецкой", "Друга Ріка" та ін.

Популярність до групи Lama прийшла після виходу перших двох синглів «Менi так треба» (2005) і «Моє серце» (2006). До кінця 2007 року група Lama перетворилася на найбільш ротованого артиста в країні і була відзначена престижною премією MTV Europe Music Awards в категорії «Кращий український виконавець» . Успіх закріпили наступні сингли, зокрема «Знаєш як болить» (2008), який увійшов в саундтрек нашумілого українсько-американського фільму « Сафо» (режисер Роберт Кромбі).

Lama неодноразово представляла Україну на закордонних музичних фестивалях, зокрема: «Дні України у Франції» (Ніцца, 2007), Zelt - Musik - Festival (Фрайбург, Німеччина, 2008) , фестивалі в місті Жешув (Польща, 2010 - 2011).

На сьогоднішній день в арсеналі групи три альбоми. Дебютний «Мені Так Треба» вийшов у світ в 2006 році і в перший же тиждень після релізу був проданий тиражем більше 20 тис. примірників. Другий альбом Lama «Світло і Тінь» вийшов у світ через два роки - в 2008, а реліз третього альбому «Назавжди» відбувся 1 листопада 2013 року.

У вересні 2015 року виходить дуетна робота з Тонею Матвієнко, на пісню ''Де ти є мій милий''.

У 2007 році «Lama» отримали Best Ukrainian act на музичному конкурсі MTV Europe Music Awards.

 • @avtoradio.ua

  «Шахтар» не переможе «Кривбас», - Ігор Циганик

  ♬ оригінальний звук - avtoradio.ua
  Тік ток Авторадіо - «Шахтер» не обіграє «Кривбас»
 • Тік ток Авторадіо - Мобілізація футболистів
 • - Зустрічай та вмикай Авторадіо на 107.3 FM у місті Житомир.
 • Психологічна оборона - Психологічна Оборона - Поспіх та втома. Як встигати все робити та відновлювати сили
 • Психологічна оборона - Агресія за кермом та як її побороти. Типи агресорів
 • Перша передача - Якість пального в Україні - Сергій Куюн
 • Перша передача - Чи можливо поновити автоспорт в Україні? - Перша передача
 • Перша передача - Як стати гарним водієм? - Перша передача
 • Перша передача - Контраварійне водіння - Перша Передача на Авторадіо
 • - Привіт ПРЕМІУМ: Mazda CX-90: тест FGShow
Тік ток Авторадіо - «Шахтер» не обіграє «Кривбас»Тік ток Авторадіо - Мобілізація футболистів - Зустрічай та вмикай Авторадіо на 107.3 FM у місті Житомир.Психологічна оборона - Психологічна Оборона - Поспіх та втома. Як встигати все робити та відновлювати силиПсихологічна оборона - Агресія за кермом та як її побороти. Типи агресорівПерша передача - Якість пального в Україні - Сергій КуюнПерша передача - Чи можливо поновити автоспорт в Україні? - Перша передачаПерша передача - Як стати гарним водієм? - Перша передачаПерша передача - Контраварійне водіння - Перша Передача на Авторадіо - Привіт ПРЕМІУМ: Mazda CX-90: тест FGShow
...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист