LAMA

LAMA

Гурт Lama заснований в Києві в 2005 році. Лідером і засновником групи є співачка Наталя Дзеньків (сценічний псевдонім Lama). Частина композицій групи написані нею самостійно, частина - у співавторстві з одним з провідних в Україні саундпродюсерів Віталієм Телезиним, відомим по роботі з такими зірками , як "Океан Ельзи", Земфіра, "Ляпис Трубецкой", "Друга Ріка" та ін.

Популярність до групи Lama прийшла після виходу перших двох синглів «Менi так треба» (2005) і «Моє серце» (2006). До кінця 2007 року група Lama перетворилася на найбільш ротованого артиста в країні і була відзначена престижною премією MTV Europe Music Awards в категорії «Кращий український виконавець» . Успіх закріпили наступні сингли, зокрема «Знаєш як болить» (2008), який увійшов в саундтрек нашумілого українсько-американського фільму « Сафо» (режисер Роберт Кромбі).

Lama неодноразово представляла Україну на закордонних музичних фестивалях, зокрема: «Дні України у Франції» (Ніцца, 2007), Zelt - Musik - Festival (Фрайбург, Німеччина, 2008) , фестивалі в місті Жешув (Польща, 2010 - 2011).

На сьогоднішній день в арсеналі групи три альбоми. Дебютний «Мені Так Треба» вийшов у світ в 2006 році і в перший же тиждень після релізу був проданий тиражем більше 20 тис. примірників. Другий альбом Lama «Світло і Тінь» вийшов у світ через два роки - в 2008, а реліз третього альбому «Назавжди» відбувся 1 листопада 2013 року.

У вересні 2015 року виходить дуетна робота з Тонею Матвієнко, на пісню ''Де ти є мій милий''.

У 2007 році «Lama» отримали Best Ukrainian act на музичному конкурсі MTV Europe Music Awards.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции