KOZAK SYSTEM

   KOZAK SYSTEM

   KOZAK SYSTEM – український гурт, який постійно представляє  Україну на європейських та світових музичних фестивалях. 

   В 2015 році польскі ЗМІ назвали KOZAK SYSTEM найвідомішою командою з України, а трек "Kochaj i Żyj", записаний разом з польским гуртом "Red Lips" - безумовним хітом, який опинився в трійці найкращих польських треків цього року.

   Влітку 2015 року KOZAK SYSTEM представляли Україну на міжнародному музичному фестивалі у Польщі "Oświęcim LIFE Festival", де грали разом з UB40, Сhris De Burgh, Lemon та іншими відомими музикантами зі всього світу. В серпні KOZAK SYSTEM зіграли на чеському фестивалі TRUTNOFF, де стали хедлайнерами фестивалю разом із Prodigy, The Subways, Matisyahu.

   Восени 2015 року Kozak System  проїхали найбільшими містами України з концертною програмою «НАШ МАНІФЕСТ». У березні 2016 року разом з польским гуртом Enej музиканти відіграли з аншлагом концертну програму «Warszawa-Київ» в київському клубі Sentrum: не всі бажаючи навіть змогли потрапити на концерт, через що було оголошено додатковий виступ. 

   Після концертного літа в Україні, Європі, США та Канаді, в листопаді 2016 Kozak System представили EP платівку «Не Моя» в київському клубі ATLAS, а однойменний трек отримав перемогу в номінації «Синґл року» на церемонії нагородження «Селекція» від радіостанції Джем FM. 

   За чотири роки існування, Kozak System випустили три лонгплея: «Шабля»,  «Пісня Самонаведення» (з Тарасом Чубаєм) та «Живи  і люби», наразі триває студійна робота над четвертою платівкою, презентація якої запланована на осінь цього року. Тоді ж, під час всеукраїнського туру Kozak System, можна буде наживо почути нову концертну програму.