KOZAK SYSTEM

KOZAK SYSTEM

KOZAK SYSTEM – український гурт, який постійно представляє  Україну на європейських та світових музичних фестивалях. 

В 2015 році польскі ЗМІ назвали KOZAK SYSTEM найвідомішою командою з України, а трек "Kochaj i Żyj", записаний разом з польским гуртом "Red Lips" - безумовним хітом, який опинився в трійці найкращих польських треків цього року.

Влітку 2015 року KOZAK SYSTEM представляли Україну на міжнародному музичному фестивалі у Польщі "Oświęcim LIFE Festival", де грали разом з UB40, Сhris De Burgh, Lemon та іншими відомими музикантами зі всього світу. В серпні KOZAK SYSTEM зіграли на чеському фестивалі TRUTNOFF, де стали хедлайнерами фестивалю разом із Prodigy, The Subways, Matisyahu.

Восени 2015 року Kozak System  проїхали найбільшими містами України з концертною програмою «НАШ МАНІФЕСТ». У березні 2016 року разом з польским гуртом Enej музиканти відіграли з аншлагом концертну програму «Warszawa-Київ» в київському клубі Sentrum: не всі бажаючи навіть змогли потрапити на концерт, через що було оголошено додатковий виступ. 

Після концертного літа в Україні, Європі, США та Канаді, в листопаді 2016 Kozak System представили EP платівку «Не Моя» в київському клубі ATLAS, а однойменний трек отримав перемогу в номінації «Синґл року» на церемонії нагородження «Селекція» від радіостанції Джем FM. 

За чотири роки існування, Kozak System випустили три лонгплея: «Шабля»,  «Пісня Самонаведення» (з Тарасом Чубаєм) та «Живи  і люби», наразі триває студійна робота над четвертою платівкою, презентація якої запланована на осінь цього року. Тоді ж, під час всеукраїнського туру Kozak System, можна буде наживо почути нову концертну програму. 

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции