ЗВАБЛИВА ТІНА КАРОЛЬ У ШОВКОВІЙ ЛЕГКІЙ СУКНІ ПРЕДСТАВИЛА НОВУ ПІСНЮ-МАНІФЕСТ

   Українська  популярна виконавиця Тіна Кароль, яка нещодавно показала фото з підрослим сином, порадувала шанувальників випуском свіжої роботи. 

   Так, сьогодні побачило світ lyric-відео на новий трек виконавиці "Иди на жизнь". У ролику співачка постає у сексапільному образі, демонструючи вигини свого тіла у легкій шовковій сукні.

   Нова композиція "Иди на жизнь", яку написав автор хіта "Сдаться ты всегда успеешь" Єгор Солодовников, є своєрідним життєствердним маніфестом. Тіни Кароль називає нову композицію доленосною, покликаною вселити віру і надію в серця її шанувальників.

   "Всередині кожного з нас є маленька дитина, голос якої потрібно і важливо чути протягом усього життя. Хто ж пророкує нам долю? Ніхто, доля всередині нас! Ми самі собі компас і путівник, потрібно тільки правильно і щиро робити свій вибір по життю! Нехай моя пісня допоможе зазирнути в свою душу і почути голос свого внутрішнього дитини. Довіртеся їй, він підкаже правильний шлях. Ідіть на життя сміливо!", - саме так прокоментувала нову роботу зірка.