Стара зубна щітка прийде на допомогу, якщо у вашому телефоні став тихим звук або не під’єднується кабель зарядки.
Ми починаємо чистити свій телефон, коли у вічі впадає бруд, який на ньому накопичився. Але бувають ситуації, коли його навіть не видно, однак він впливає на функціонування дивайса.
Чому зубна щітка – найкращий інструмент для чищення
Ідеальними пастками для пилу та ворсинок є роз'єми та динаміки смартфона. Вони забиваються поступово, аж поки одного разу ви не помітите, що кабель перестає входити остаточно, а звук стає надто тихим.
Як правило, вирішити проблему більшість людей намагається якось тоненькою, гострою річчю – наприклад, голкою. Вона допомагає трохи вичистити телефон, але при цьому може завдати йому шкоди, якщо погне внутрішні деталі або подряпає контакти.
Експерти радять використовувати безпечніший, але не менш ефективний «інструмент» – звичайну зубну щітку. Її перевага в тому, що ворсинки здатні проникати у найвужчі щілини, де навіть голка безсила. При цьому ушкодити контакти вони не здатні.
Можна скористатися найдешевшою копійковою щіткою, придбаною спеціально для чистки смартфона, або ж тією, яка була в експлуатації. Але стару щітку потрібно ретельно вимити й висушити, щоб на ній не залишилось засохлих фрагментів пасти, які можуть потрапити в телефон.
Як правильно чистити смартфон
Не залежно від того, яку зубну щітку ви використовуєте, спочатку змочіть щетину в спирті, щоб її знежирити (спирт моментально випарується).
Якщо чистите роз'єм зарядки, рухайтеся в одному напрямку (наприклад, від центру до країв, щоб не заштовхати сміття глибше) і струшуйте щітку після кожного руху.
Динаміки слід чистити круговими рухами.
Якщо щітка не може впоратися зі спресованим брудом (бувають і такі випадки), доведеться скористатися зубочисткою, яку слід обернути ватним диском, змоченим у спирті. Спочатку пройдіться по проблемних зонах нею, потім повторіть цей шлях щіткою.
До речі, зубна щітка може стати в нагоді і в ситуації, коли окислюються контакти (наприклад, якщо смартфон впав у воду). Щоб вони не заіржавіли, їх потрібно регулярно чистити. Так ви зможете суттєво продовжити життя своєму телефону.
Вас це може зацікавити: Телефон перегрівається у спеку: як цього не допустити і як його швидко охолодити
Які помилки в користуванні смартфоном скорочують термін його служби