Як врятували улюблені джинси, які сіли після прання

Якщо після прання ви ледь втислися в улюблені джинси або й взагалі не можете застебнути пасок, не засмучуйтеся. Є способи, які допоможуть повернути їм форму.

Тепла вода

Просто залийте її в пульверизатор, гарно побризкайте на джинси – так, щоб стали вологими. А тепер розтягуйте їх у різні сторони. Можна просто вдягнути і походити по дому, поки повністю висохнуть.

Горілка й нашатир

Якщо джинси дуже сіли, набагато ефективнішим буде такий розчин: на 5 літрів теплої води додати по 1 столовій ложці горілки та скіпідару і 3 столові ложки нашатирного спирту. Штани потрібно замочити на пів години, після чого просто викрути й повісити сушитися. Коли вони практично висохнуть, тканина легше піддаватиметься розтягуванню. 

Вішалка для одягу

Якщо потрібно розносити джинси в талії, а вдягати їх не хочеться, можна скористатися вішалкою. Спочатку теплою водою з пульверизатора побризкайте тканину в районі пояса. Далі натягніть штани на вішалку і дочекайтеся, коли вони висохнуть. Якщо з першого разу вас е задовольнить результат, весь процес можна повторити.

Розширювач

Це спеціальне пристосування, розраховане саме на такі випадки. Джинси слід зволожити теплою водою в поясі, вставити розширювач і налаштувати його на потрібну вам ширину. У такому стані їх потрібно залишати до повного висихання.

Праска

Спробуйте вирішити проблему, відпарюючи джинси. Встановіть налаштування праски згідно рекомендацій, зазначених на етикетці (надто висока температура вам не потрібна – вона може зробити ще гірше). А тепер обробляйте парою ділянку тканини, поки вона не стане вологою, і розтягуйте її. Після цього бажано вдягнути джинси, щоб під час висихання нитки и знову не сіли. 

Вимочування у ванній

Такий метод може здатися дивним, однак експерти кажуть, що він дієвий. Вам потрібно вдягнути джинси і сісти в них у ванну з теплою водою. Хвилин 15 вимочіть їх, потім бажано порозтягувати штани, роблячи фізичні вправи – наприклад, присідання. Після цього воду слід випустити з ванної і трохи постояти в ній, щоб із джинсів стекла вода. Фінальних штрих цієї процедури – сісти на стілець, застелений товстим махровим рушником, і чекати, поки джинси хоча б на половину висохнуть у верхній частині.

Вас це може зацікавити: Як часто потрібно прати джинси: такої відповіді ви точно не очікували

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист