VLAD DARWIN ЗВОРУШЛИВО ПРИВІТАВ СПІВАЧКУ ALYOSHA З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

   Співак і композитор Vlad Darwin опублікував на своїй сторінці в Instagram оригінальне привітання Alyosha з Днем народження. Дарвін зібрав в один пост добірку спільних фото з артисткою за 10 років і зворушливо підписав кожне.

   «Якби я міг згадати все))) Згадати все, що нас об'єднувало і продовжує об’єднувати у творчості, любові до людей і музики. Це лише частина нашої спільної історії. Більше ніж 10 років взаємної підтримки та довіри. Дякую тобі за цінні уроки життя, за натхнення, за дружбу. 

   Ти й сьогодні продовжуєш навчати мене партнерству, стійкості та простим радощам життя. Я хочу тобі побажати тої самої божественної гармонії, що наповнює вітрила. Пливи по життю красиво – в оточенні щасливої родини, надійних друзів і вдячних прихильників твоєї творчості. Залишайся собою – сміливою, як виклик долі, чесною, як травнева злива, стрімкою, як пташка в небі! Попереду найцікавіше!» – привітав співачку Влад Дарвін. 

   Таке привітання для Alyosha не залишило підписників артиста байдужими. Фоловери Влада приєдналися до привітань та побажали співачці творчих успіхів і здоров'я.

   Нагадаємо, що Vlad Darwin і Alyosha пов'язує спільна творчість – їх пісні «Ти найкраща», «Больше чем любовь», «Пірнай», «Торнадо» стали хітами та завоювали серця тисяч шанувальників. У грудні 2019 року артисти випустили дуетний альбом «Золота середина», з аншлагом пройшов їх концерт в столиці, у Жовтневому палаці.

   Днями стали відомі номінанти музичної премії «Золота Жар-Птиця 2020», де пісня дуету Alyosha & Vlad Darwin - «Пірнай» номінована як «Балада року».

   Інформація та фото надані «Master Management»