VERA анонсувала альбом українською та представила перший кліп

108 днів вдячності, що переродилися у музичній формі: VERA представила сингл “Дякую” та анонсувала однойменний альбом українською, який вийде 6 жовтня. 

До мініальбому увійшло 6 пісень-висловлювань, співавтором яких стала співачка. EP народився після того, як VERA пройшла практику вдячності та щодня протягом 108 днів записувала 108 вдячностей людям, відчуттям, підтримці та змінам. Енергія, що народилася в процесі, трансформувалася через мову музики. 

- Дуже довго в мене був внутрішній траур. Всередині була тиша та темрява, не звучала музика, і посмішка, якщо й була, то тільки на обличчі, не в очах і не в душі. Я була в розібраному стані, шукала свої сенси, відповіді на питання, і просто намагалася жити в моменті, - поділилася VERA. - Я навчилася не будувати якісь довгострокові плани і бути просто вдячною за те, що у мене є. Саме вдячність почала мене стабілізувати: з розібраного стану я потроху стала вибудовуватись зсередини, почав з'являтися ресурс, а згодом музика всередині знову зазвучала… 1 я хочу, щоб ви її почули.

“Дякую” - перший промовистий сингл та кліп з майбутнього EP, який представляє співачка. І пісня, і відео, зйомки якого проходили на Київському морі з 6 ранку і до комендантської години, наповнені світлом, змістом та вірою. У кліпі VERA з’являється у ніжних сукнях трьох кольорів від українського бренду, які були обрані, щоб підкреслити відчуття легкості в моменті. 

- Захотілося залишити в пам’яті та передати момент єднання з природою навколо: небом, сонцем, лісом. Коли все, що в тебе є – це секунда, тут і зараз, якою ми усі сьогодні живемо, - додала співачка.

Відомо, що VERA представить відео на усі треки альбому “Дякую”, який з’явиться на музичних платформах вже 6 жовтня. Подивитися відео на перший сингл “Дякую” можна за посиланням:

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист