В які кольори не варто фарбувати стіни: зроблять вашу оселю старомодною

Перш, ніж фарбувати стіни, сто разів подумайте, який колір обрати. Звичайно, виходити потрібно з власних уподобань, навіть якщо вони не вписуються в модні тенденції. Але просто майте на увазі: є кілька кольорів, про які ви дуже швидко пошкодуєте.

Фарбовані стіни потихеньку витісняють шпалери – люди починають розуміти їхні переваги. Погодьтеся: перефарбувати, якщо набрид колір або на стіні з’явилися дефекти, набагато легше, ніж переклеювати шпалери.

Можна розгубитися, обираючи «свій» колір серед десятків інших. Але головне, переконані експерти, уникати цих чотирьох.

Темно-коричневий

Практичний, оскільки на ньому не видно бруду. Але дизайнери не люблять його через те, що темно-коричневий візуально звужує приміщення і робить його незатишним. А ще від нього віє старовиною – в уяві відразу постає масивний бабусин комод.

Бежевий

Він ніжніший, ніж темно-коричневий. Але дуже нудний і, як кажуть дизайнери, «млявий», бо не встигає за модою. Колір, у якого немає родзинки.

Яскраво-жовтий

Теплий, сонячний і приємний для ока. Яскраво-жовтий акцент – це дуже стильно. Кімната з такими стінами виглядає, як не дивно, старомодно. І згодом починає нервувати.

Неонова зелень

Молода сім’я з великою вірогідністю вибере з-поміж перерахованих відтінків саме неоново-зелений. На перший погляд він здається дуже позитивним, динамічним і життєствердним. Схоже, в таких стінах у депресії взагалі немає шансів. Однак з часом колір «вирви око» починає дратувати. Для декого зелені стіни здаються навіть моторошними.

Серед модних на сьогоднішній день кольорів є кілька таких, які практично ніколи не втрачають актуальності:

ніжно-персиковий. Створює затишну атмосферу і підбадьорює;

пастельно-жовтий. Заспокоює, позитивно впливає на нервову систему;

темно-вугільний. Здається надто темним. Однак насправді виглядає він розкішно (звісно, не в дитячій) – вишукано та елегантно.

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист