URGNT – перший шоукейс українських музикантів для Північної Америки.

   Виступи артистів транслюватимуть онлайн з Торонто.

   З червня о 19:00  за канадським часом (4 червня 2:00 в Україні) на онлайн платформі URGNT.ca  буде представлений Ukrainian Music Showcase. Alyona Alyona, Tik Tu, Alina Pash, Balaklava Blues, Kalush, Fo Sho, Krutь,  вперше презентують свої виступи для аудиторії Північної Америки. Бонусом онлайн трансляціі буде live від  Марка Галаневича з ДахаБраха та його дружини Наталки Галаневич з Dakh Daughters.

   Марко Марчик, засновник та продюсер URGNT, музикант і продюсер гурту Balaklava Blues:

   “Журнал Rolling Stone назвав Київ наступним Берліном, а про цих  українських артистів  писали Vogue, The Guardian, The New York Times. Вони грали скрізь, від маленьких клубів до найбільших у світі сцен, як Glastonbury  чи WOMAD.

   3 червня о 19:00 за північноамериканським часом ми представимо нову генерацію музикантів, які особисто для мене визначають українську культуру та ідентичність у післяреволюційному світі. Дивіться  live, знятий у  своїх будинках чи студіях  під час карантину”

   Анонс

   Марко Марчик про історію створення проекту:

   “ У 2019 році я запланував першу музичну конференцію в Торонто, де ми мали  представити  шоукейси нової генерації українських артистів  продюсерам, менеджерам, букерам концертних агенцій та  фестивалів Північної Америки. Конференція мала відбутися  у вересні 2020 року  в партнестві з найбільшим в Північній Америці Українським Фестивалем, який  вже 23 роки проходить  в Торонто.  

   Та у березні 2020 пандемія змінила плани й стратегії всього світу. Я думав: що я можу зробити зараз, коли світ зупинився?  Й створив онлайн  платформу URGNT, де за жорстких умов карантину  ми вирішили транслювати концерти з домівок  та студій музикантів. Нам не подобались стріми з телефонів з поганим звуком, тому ми створили формат, де відео знімається з кількох камер,  а звук якісно зведений. За два місяці ми реалізували онлайн  виступи 24 музикантів з Канади, і на цьому не зупиняємось. URGNT  почали співпрацю з музичними фестивалями в Північній Америці, ми вже готуємо спільно з ними  новий матеріал для публікації.

   Після успішного запуску онлайн  проекту  URGNT в Торонто, я повернувся до ідеї українського шоукейсу для Північної Америки. Ми вирішили зробити перший крок і представити нову українську музику в онлайні. Головною метою  цього проекту є популяризація артистів в онлайні та  можливість нової форми комунікації з новими аудиторіями. Ідея долучити українських музикантів до проекту URGNT  належить моїй дружині, музикантці Марічці Марчик, реалізували ідею ми разом з нашою подругою та колегою з Києва Ольгою Чертковою та її агенцією Top Media Communication.

   Я вдячний українським музикантам, що приєдналися до URGNT Ukrainian Music Showcase 

   й знаю, що це лише перший крок до популяризації української музики  в Північній Америці. Ми будемо працювати й розвивати проект онлайн та наживо, бо українська музика варта бути знаною в усьому світі.”

   Шоукейси українських артистів в Канаді транслюватимуть:

    - один з найвпливовіших канадських журналів  з 1911 року https://www.macleans.ca

   - онлайн спільноти української діаспори в Північній Америці

   -  всі ресурси https://www.urgnt.ca , де відео можна буде переглянути в будь-який час після трансляції

   Партнер проекту – Український Фестиваль в Торонто

   URGNT

   Urgent times call for urgent creativity

   Crowd-funded & livestream

   Toronto, Canada

   https://www.urgnt.ca

   https://www.facebook.com/urgntmusic

   https://www.instagram.com/urgntmusic