UNIVERSAL PICTURES ПРЕЗЕНТУЄ ОФІЦІЙНИЙ ТРЕЙЛЕР САГИ «ФОРСАЖ

ДИВІТЬСЯ 18 ТРАВНЯ 2023 У КІНОТЕАТРАХ!

ОФІЦІЙНИЙ СИНОПСИС:

Пристебніть паски безпеки та приготуйтеся до нового шаленого заїзду від Домініка Торетто! Всупереч перешкодам, не дивлячись ні на що, Домінік Торетто та його сім’я зуміли перехитрите та обійти кожного супротивника на своєму шлях. Проте тепер їм протистоятиме один з найнебезпечніших ворогів минулого, який прагне знищити усе та всіх, кого любить Дом.

ПРО ФІЛЬМ:

«Форсаж Х» - це десятий фільм саги Форсаж, що розпочинає останні глави однієї з найвідоміших та найпопулярніших кінофраншиз, що вражає глядачів усього світу вже понад 20 років.

У п’ятій частині франшизи Дом і його команда вбили бразильського наркобарона Ернана Рейса та вщент знищили його імперію. Проти вони не знали, що син Рейса Данте (Джейсон Момоа) був свідком цих подій та витратив 12 років, щоб розробити ідеальний план помсти Дому та змусити його заплатити найвищу ціну.

У десятій частині на команду чекає зустріч зі старими ворогами та новими союзниками. Проте ставки зростуть, коли Дом дізнається, що його 8-річний син є основною ціллю помсти Данте.

ЖАНР:
пригодницький екшн

РЕЖИСЕР:

Луї Летер’є

У РОЛЯХ:
Він Дізель, Брі Ларсон, Джейсон Момоа, Мішель Родріґес

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист