Учасниця Голосу Країни, співачка GARNA презентує весняний трек про кохання.

Співачка та авторка пісень GARNA (Альона Левашева), відома своєю участю у Нацвідборі на Євробачення-2020, а також у шоу Голос Країни (11 сезон) та  фіналістка ювілейного сезону конкурсу «Хіт-конвеєр 2021», представляє  новий весняний сингл «ТікТак».

Музику та слова до треку співачка написала сама, саунд продюсер – Вадим Поротков.

«Коли, як не весною все довкола оживає, а почуття перевпонюють. «ТікТак» - це пісня про таку любов – сильну і яскраву, яка змушує серце битися швидше, залишає світлі почуття та заповнює всі думки коханою людиною. У ці моменти, ти відключаєш розум і слухаєш тільки своє серце, яке змушує поглянути на людину зовсім з іншої сторони. Але, чи завжди варто довіряти своїм почуттям сповна?», -ділиться про новий трек співачка GARNA.

Спеціально до треку, артистка представила яскраве відео, яке додає запалу та натхнення навіть тим скептикам, які ще не відчувають приходу весни. GARNA вміло передає відчуття кохання та ритмічність треку в кожному кадрі. Відео було знято у Харкові, режисер - Максим Дічук.

Ми впевнені, що новий трек GARNA стане одним з найбільш запам'ятовуваних хітів цієї весни. Слухайте та насолоджуйтесь, а також не забувайте ділитися своїми враженнями про цей трек з друзями та близькими!

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист