Співачка Катя Глєбова (ex IGUANA) присвятила пісню подрузі, з якою розлучила війна

Українська співачка Катя Глєбова (IGUANA) презентувала новий трек «Напиши». Це пісня  - ностальгія за нашими друзями, які вимушено покинули рідну Україну задля безпеки своїх дітей і рідних. 

«Ти живеш своїм звичним життям, зустрічаєшся з друзями у ваших улюблених кав’ярнях міста, подруга не на жарт регоче з твого волосся-стайлу за 5 хвилин, ви встигаєте за півгодини обговорити всі нагальні і не дуже питання, поплакати, поскаржитись, похвалитись, вчасно стулити пельку одна одній і розбігтися по всім справам світу. Війна. Кав’ярня все ще працює. Я десь в Україні. Ти десь закордоном. Напиши! Подзвони!» - просить співачка у своїй пісні. 

Трек присвячений всім, хто втомився бачити рідні обличчя тільки з екранів телефону і мріє якнайшвидше особисто пригорнути і потеревенити про все на світі з близькими подругами в улюблених кав’ярнях.

У створенні пісні «Напиши» є одразу 4 дебютних моменти. 

По-перше, це пісня, де Катя Глєбова дебютує як автор слів та музики. 

По-друге, трек «Напиши» випущено під справжнім ім’ям співачки, не під псевдонімом! 

По-третє, за створення аранжування взявся відомий саундпродюсер Томаш Лукач. 

І четвертий момент. Кліп на пісню «Напиши» було відзнято режисером Тімом Аврамчуком. Тім відзняв ряд кліпів для таких зірок, як: Півоваров, Ярмак, ТНМК, Антитіла, Epolets, Tricky Nicky, Dzidzio, Neapology. 

«У цій пісні навряд чи є сила закінчити війну. Та в ній є сила повернути тебе мені якнайшвидше, не дивлячись ні на що! З часом розумієш, що найцінніше не саме життя, а його наповненість» - ділиться співачка. 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции