Скільки авокадо можна їсти на день, щоб не погладшати

Це один з найулюбленіших продуктів тих, хто контролює свою вагу. Instagram вранці, в обід і увечері рясніє світлинами тостів і салатів, де фігурує авокадо. Це змушує дієтологів хапатися за голову. Адже переїдання навіть такого корисного продукту нічого хорошого не обіцяє.

За що всі люблять авокадо

«Послужний» список цього екзотичного плоду досить солідний.

Загалом в авокадо міститься більше 20 вітамінів та мінералів. Одного тільки калію в 100 г – 485 мг. Також є вітамін С, Е, В6, фолієва кислота, кальцій, магній. У комплексі вони підтримують здоров'я шкіри, кісток, імунної та нервової систем.

Авокадо – джерело мононенасичених жирів. Зокрема олеїнової кислоти, яка активізує ліпідний обмін, відновлює бар'єрні функції епідермісу та утримує вологу у шкірі.

Саме ця кислота сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Якщо вживати авокадо протягом тижня, його рівень падає на 22%. Відповідно знижуються ризики серцево-судинних захворювань, покращується стан серцево-судинної системи.

Також авокадо корисне для профілактики остеопорозу, покращує метаболізм і сприяє зниженню ваги.

Зважаючи на чудову репутацію і смакові властивості, «алігаторову грушу» намагаються використовувати по максимуму. З авокадо готують навіть смузі! І цим самим роблять собі ведмежу послугу.

Основний недолік авокадо

Всі забувають про те, що авокадо досить калорійний: в одному плоді може бути близько 300 ккалорій. Це багато, особливо з огляду на те, що на один прийом їжі повинно припадати до 500 кілокалорій.

Виходячи з цього, деякі дієтологи радять вживати на день не більше половинки авокадо. Хоча більшість схиляється до того, що можна дозволити собі цілий. Однак у такому разі доведеться обмежити вживання інших продуктів – наприклад, м’яса, жирної риби, молочних продуктів.

Інакше на вас очікує велике розчарування: замість схуднення – зайві кілограми.

Вас це може зацікавити: Корисно для схуднення: 7 продуктів з мінімальним вмістом калорій

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист