СЕРІАЛ ПРО МАНІЯКА "ДЕКСТЕР" ОТРИМАЄ 9 СЕЗОН В 2021 РОЦІ

   Серіал Декстер став культовим, ще коли це не було трендом. Перші 4 сезони Декстера знімав Клайд Філліпс, який покинув шоу, але воно тривало ще пару років. Незважаючи на те, що Декстер багато чому зобов'язаний харизматичному виконавцю головної ролі, фінал сильно розчарував глядачів, і навіть через багато років, його рейтинг не піднімається вище 5 на профільних сайтах.

   Тепер же, Showtime знову знімає новий сезон Декстера - з Майклом Сі Холлом і Клайдом Філліпсом. За інформацією від представників каналу - це буде новий 9 сезон, тобто продовження серіалу, а не його перезапуск.

   Про прекрасну новину Showtime повідомив тизером в twitter. За 11 годин він встиг набрати вже майже 4 мільйони переглядів. 

   Зйомки стартують на початку 2021-го. Дата виходу 9 сезону Декстера - восени того ж року.

   Нагадаємо, що головний герой серіалу - Декстер, серійний вбивця-психопат, який працював судмедекспертом, і вельми спритно замітав за собою сліди. Події серіалу почали розгортатися з моменту, коли на "його території" почав працювати конкурент, якого Декстер вирішує ловити сам. А далі все так закрутилося, що вийшло відзняти аж 8 сезонів.

    

   Декстера знімали за циклом романів Джеффрі Ліндсея "Декстер". 

   glavred.info