Що буде з організмом, якщо з’їдати два банани щодня

«Банани надзвичайно корисні», «з бананами варто бути обережними» - так неоднозначно відгукуються про цей екзотичний фрукт дієтологи й лікарі. Все досить заплутано. А що буде, якщо вживати по два банани щодня? Давайте розбиратися.

Банани – джерело поживних речовин. В одному крупному плоді міститься 41% від необхідної денної норми вітаміну В6, 33% – вітаміну С, 30% – марганцю, 23% – калію, 15% – магнію. А також рибофлавін, фолат, мідь, фосфор, цинк, залізо, вітаміни групи В, вітаміни А, Е і К.

Що цей фрукт робить з організмом, потрапляючи туди регулярно? Вчені Корнуельського університету дослідили це питання і дійшли таких висновків.  

Цукор триматиметься в нормі. Для цього слід вживати зелені банани – вони містять резистентний крохмаль, який не допускає стрибків рівня цукру в крові та може покращити його довгостроковий контроль. Жовті (зрілі) банани містять більше цукру і можуть спричинити підвищення його рівня в крові.

Ви будете більш енергійними. Вуглеводи, що містяться в бананах, засвоюються повільніше, ніж з випічки, підсолоджено цукровим піском. Тому й енергію віддаватимуть довше. Особливо це актуально для тих, хто займається спортом. Приплив сил гарантований!

Не мучитимуть судоми. Той, хто коли-небудь прокидався серед ночі від м’язових судом, знає, яке це неприємне відчуття. Від нього можна позбутися, якщо з’їдати по два банана. Вони містять високий рівень калію, який гарантує, що м’язи не будуть скорочуватися так швидко.

Не страждатимете від печії. Щойно вона починається, з’їдайте банан! Він забезпечить негайне полегшення, нейтралізуючи кислоту в шлунку.

Забудете про анемію. У вас дефіцит заліза? Ви можете виправити це, з’ївши банани. Вони багаті залізом і сприяють збільшенню кількості еритроцитів.

Покращиться випорожнення. Оскільки банани – джерело клітковини, регулярне вживання може полегшити процес травлення і, відповідно, випорожнення.

Не обов’язково вживати банани в якості перекусу. Їх можна включити в різні рецепти: робити смузі, додавати до десертів – млинців, кексів і навіть хліба.

Вас це може зацікавити: Скільки бананів на день корисно їсти

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист