Прем’єра EP «Repaired» від MONATIK та перезавантаження улюбленої композиції мільйонів - «Кружить»

Український артист MONATIK презентував першу збірку відремонтованих хітів під назвою «Repaired», в який увійшли нові версії його легендарних пісень. Цей реліз є свідченням особливого чуттєвого підходу артиста до переосмислення своєї творчості. Музикант завжди прагне вдосконалювати власну музику, даруючи слухачам нові емоції та враження. Кожна композиція EP не лише підкреслює музичний талант MONATIK, але й показує, як можна переосмислити улюблені хіти, зберігаючи їхній оригінальний дух.

Пісні MONATIK давно стали символом енергії, любові та натхнення для мільйонів слухачів по всьому світові. Його творчість обожнюють і люблять за потужні тексти, ритми, які мотивують на танці душі та тіла, а також за вміння створювати неповторну атмосферу. Кожен трек з EP «Repaired» зберігає цю магію, даруючи нові емоції вже знайомим композиціям, які давно стали хітами.

Особливим подарунком для шанувальників MONATIK стало те, що артист в рамках EP «Repaired» видав пісню, яка є одним з його головних хітів - «Кружить». Ця композиція є символом його творчості та стилю, і вона відображає його вплив на українську та світову музичну сцену. У цій пісні відчувається фірмовий ритм артиста, захоплюючий мелодійний хід та виразне виконання, яке всі так люблять. 

Музика MONATIK завжди була більше ніж просто збіркою треків – вона є справжньою арт-терапією для багатьох. У ці складні часи, коли кожен шукає розраду та підтримку, композиції артиста стають справжнім рятівним колом, допомагаючи слухачам знаходити гармонію і спокій. Артист неодноразово підкреслював важливість музики як інструменту зцілення душі, і новий EP є ще одним кроком у цьому напрямку.

 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист