Після гучного скандалу MITSKEVYCH присвятив Олі Поляковій нову пісню

Нещодавно скандальний репер та блогер MITSKEVYCH виклав у мережу відео, де він викидає у вікно жіноче взуття і стверджує про свій роман із Олею Поляковою. 

З відомою співачкою вже більше року блогера поєднували близькі дружні та творчі стосунки — разом вони вели кулінарне шоу “Він готує, вона керує”, а також створювали контент для соціальних мереж. Тому їх підписники були досить здивовані таким поворотом подій.Проте вже через декілька годин MITSKEVYCH видалив усі відео, а вранці вибачився перед артисткою.

— У нас з Олею та її командою стались певні робочі непорозуміння, — сказав той. — Я випив і вирішив таким чином “помститися”. Не найкраща ідея і не той вчинок, яким я пишаюсь. Але вже сталося, як сталося.

Артист зізнається, що між ними з Поляковою завжди була іскра, хоча ніколи не було стосунків

— Ми відчували на одній хвилі, створювали щось разом, у нас багато спільного. Чи відчуваю я щось до Олі? Так, я захоплююсь цією жінкою і, якщо чесно, я був би щасливий бути з нею в стосунках. Вона — неймовірна і дуже глибока людина

Сьогодні у мережі з'явився відеокліп MITSKEVYCH під промовистою назвою “Королева”. Адже після успіху шоу “Королева Ночі” в 2018 році саме Оля Полякова отримала статус негласної Королеви українського шоу-бізнесу.

Сам Міцкевич офіційно не пов'язує новий трек із персоною Олі Полякової, але, судячи з його коментарів, ця пісня — для неї і про неї.

— “Королева” — це пісня-присвячення людині, якою я захоплююсь, як жінкою. Яку я хочу бачити у своєму житті, з якою я хочу бути поряд. І я вважаю, що кожна людина, яка зробила помилку, має право на те, щоб її пробачили.

 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист