Оля Полякова в образі «Незламної» очолила українську колону Прайду в Лондоні

Українська співачка взяла участь у 51 щорічній ході, присвяченій захисту прав ЛГБТК+ спільноти. Захід відбувався 1 липня  за підтримки UKRAINEPRIDE та SUPPORT UKRAINE LONDON, закликавши міжнародну спільноту до глобального захисту України. 

Основний меседж української делегації цього року відображає одне з ключових прохань – «Дайте нам крила, щоб захистити нашу веселку» (Give us wings to protect our rainbow). Слоган ходи навіяний історичним візитом президента України Володимира Зеленського до Лондона в лютому 2023 року, під час якого він неодноразово закликав надати літаки. Його заклик «Дайте нам крила, щоб захистити свободу», проголошений перед британським парламентом, став легендарним.

Оля Полякова зʼявилася на ході в образі войовничої жінки-воїна, супер героїні «Незламна», борчині за справедливість та свободу людини в усіх її проявах. Автором образу виступили дизайнерки бренду MU PRODUCTION, які заклали потужний символізм в кожний елемент вбрання співачки. 

MU PRODUCTION: «Це героїня, яка має міць, силу слова і незгасимий вогонь у грудях. Нам дуже хотілось, щоб вона була супер героєм, який отримає тріумф любов'ю і жагою до життя! І розпалила цю жагу в серцях глядачів. Її образ і свято, і виклик. На грудях блищить український тризуб — зараз цей символ, як серце кожного українця. Великі золоті лати на плечах, ногах і браслети — броня воїна, яка її захищає. Великий повітряний плащ золотого кольору — це золоті лани пшениці нашої країни. На голові в Олі — великий золотий шолом-ірокез. Колись давно войовничі індіанці-черокі носили ірокез, як символ сміливості, боротьби за свою землю та життя своїх близьких. Такі самі символи Полякова несе зараз, у 21 столітті, коли наша країна бореться за свою землю і життя.У її руці виблискує інкрустований меч. Який готовий руйнувати ці стереотипи й боротися за свободу кожного». - коментують дизайнерки непереможний образ співачки. 

Самі ж учасники української колони, які йшли пʼятими, були вдягнені в чорне, щоб вшанувати памʼять тих, хто загинув, захищаючи Україну. Загалом у ході участь взяло більше 600 груп. 

 

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист