ОЛЕГ ВИННИК УПЕРШЕ ДАВ КОНЦЕРТ У РІДНОМУ СЕЛІ

   Український співак Олег Винник, який зізнався, що іноді забуває слова власних пісень, уперше дав концерт у своєму рідному селі.

   14 травня в селі Червоний кут Черкаської області відбувся великий сольний концерт виконавця. Під відкритим небом музикант зібрав близько 30 тисяч глядачів. За всю історію існування населеного пункту тут не бачили такої кількості людей. 

   Співак не випадково на декілька днів перервав європейський тур, який стартував 11 травня у Вільнюсі. До цієї дати він готувався заздалегідь, хоча довго і не афішував подію. Свій концерт на малій батьківщині виконавець присвятив пам'яті батьків.

   "Вперше в житті, у свої 45 років, я даю концерт у рідному селі. Для мене це дуже відповідально і, не приховую – непросто і трепетно. Я виріс на цій землі, 30 років тому звідси поїхав. Щоразу, приїжджаючи в гості до батьків, мріяв заспівати у себе вдома, для своїх земляків. І сьогодні, на концерті пам'яті найрідніших мені людей, я серцем відчував їхню присутність тут", - поділився емоціями Олег Винник. 

   Концерт артиста був безкоштовним. Відкривали вечір місцеві музичні колективи. Олег Винник з'явився на сцені о 20:30 і буквально з першої пісні "занурив" глядачів у вир емоцій. Атмосфера на стадіоні біля місцевого Будинку культури панувала піднесена і сімейна. Душевні пісні "Мати каже правду", "Мої батьки" люди слухали зі сльозами на очах. Публіка тричі викликала зіркового земляка "на біс" і ще довго скандувала "Браво!".

   17 травня Олег Винник продовжить європейський тур, в рамках якого порадує глядачів своїми найкращими хітами і ранніми композиціями. Артист дасть серію концертів у Німеччині та Чехії, а вже 29 травня повернеться до України з великим стадіонним туром і новою програмою "Роксолана".