Названо найкращі виступи українських музикантів на премії YUNA

   У березні оргкомітет Національної музичної премії YUNA провів опитування серед українських меломанів. Його метою було визначити найкращий виступ на кожній із церемоній YUNA, що відбулися за останні 10 років. 

   Голосування проводилися на офіційній сторінці премії YUNA у Facebook, за якою слідкує понад 20 000 підписників. У підсумку список найсильніших номерів виглядає так:

   2012 Ірина Білик – Снег

   2013 Скрябін – Мам

   2014 Потап і Время и Стекло – попурі

   2015 The HARDKISS – Stones

   2016 ALEKSEEV – Пьяное солнце

   2017 The HARDKISS – Антарктида

   2018 KADNAY – Відчуваю

   2019 The HARDKISS – попурі

   Нагадаємо, у 2020 році через пандемію і заборону масових заходів концертна частина церемонії YUNA не проводилася.

   «За десять років існування премії ми накопичили масивний архів виступів на наших церемоніях – близько 100 концертних номерів. Ми вирішили, що до ювілею буде доречно з’ясувати, які з них найбільше подобаються слухачам. Присутність у цьому списку аж трьох виступів The HARDKISS мене не дивує – у них завжди була активна фан-база, саме цим пояснюються їхні перемоги в опитуванні», – коментує Павло Шилько, співзасновник та генпродюсер YUNA.

   10-та церемонія Національної музичної премії YUNA відбудеться 20 квітня у київському Палаці «Україна». Список артистів, які виступлять на YUNA 2021, буде оголошено вже протягом перших тижнів квітня. Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм, які будуть актуальними на момент її проведення. Гарант чесності премії  виступає компанія Deloitte Ukraine.
   Агенція PR Batteries.