Музичний камбек: переможець шоу “Співають всі” МУАЯД презентує новий трек

Молода зірка, переможець шоу “Співають всі”, МУАЯД заявив про камбек новою піснею, під назвою - “Дістало”. Після тривалої паузи, це довгоочікувана новинка від співака. Підлітковий максималізм чи життєва правда? 

“Дістало”  - це красива, але досить сумна історія про невдале юнацьке кохання та підліткові проблеми. Частіше за все, цей біль не сприймають всерйоз, суспільство вважає, що це все нереальні проблеми. Тому, в цій пісні, я максимально хотів показати, що відчуваю я, ніби голосом усіх підлітків у такі моменти” - поділився МУАЯД.

Стати голосом підлітків і підняти важливі аспекти їх життя - це основна ціль музики молодого артиста. Можливо, саме ця композиція стане підтримкою, так дасть розуміння, що юнаки не одні, у тяжкі для себе моменти. МУАЯД вдало поєднав дуже красиві і метафорично загорнуті слова зі стильним Хіп-Хоп/R&b саундом.

“Ви можете зануритись у минуле, проживати теперішнє, або мріяти про майбутнє. “Дістало” може стати вашою музичною медитацією або піснею, яка буде супроводом вашого буремного життя, з усіма його перепетіями та негараздами” - коментує МУАЯД..

Ліричний трек з приємним вокалом у поєднанні з Хіп-Хоп ритмами доступний на всіх музичних майданчиках! Слухайте МУАЯД - “Дістало”:

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист