ЛЯМУР ТУЖУР ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

   ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ
   «
   Лямур-Тужур» на Джем FM

    

   1. Загальні положення

   1.1. Організатором Акції «Лямур-Тужур» (надалі — Акція) є радіостанція Джем FM (ТРК «Золоті Ворота»).

   Місце знаходження (юридична адреса):

   04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 104а

   Та ТОВ «ПЕТРУС-МЕДІА»

   Юридична адреса:

   03115, м. Київ вул. Святошинська 32

   Тел.(067) 239-14-77

    

   Мета Акції – збільшення слухацької аудиторії радіостанції Джем FM та популяризація ТМ Замовника

    

   2. Участь в Акції

   2.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, та яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків, і які в Період проведення Акції виконали умови цих Правил (надалі «Учасник Акції»).

   2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організатора та Виконавця Акції, а також їх близькі родичі (чоловік, дружина, діти, брати, сестри, батьки).

   2.3. Учасник, який став переможцем акції не може, впродовж її проведення, брати в ній участь.

    

   3. Тривалість Акції

   3.1. Період проведення Акції:
   Під День Св. Валентина – з 03.02.20 по 14.02.20 р. включно.
   Під свято 8 Березня – з 17.02.20 по 06.03.20 р. включно.

   3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції Джем FM по буднях о 16:50.

    

   4. Умови Акції                                 

   4.1. Для участі в Акції потрібно зареєструватися в спеціальній формі на сайті jamfm.com.ua. Випадковим чином ми обираємо учасника та телефонуємо йому для гри в ефірі.   

   4.2. Ведучий дає початок речення, слухачу потрібно логічно його продовжити, і так 5 разів. Але впоратися слухачу потрібно за 1 хвилину.

   4.3. Якщо учасник впорався із завданням, то йому дістається щоденний подарунок. Крім того, він потрапляє до pull-фіналістів, серед яких буде розіграний головний подарунок в кінці Акції.

    

   5. Подарунок Акції 

   5.1. Щоденний подарунок:

   На День Св. Валентина – квитки на двох на концерт гурту Друга Ріка.

   На свято 8 Березня – квитки для пари на зоряне шоу в Планетарії Києва.  

   5.2. Головний подарунок:

   На День Св. Валентина – SPA-відпочинок на двох у Sobi club та набір продукції від Happy Leaf.

   На свято 8 Березня – SPA-відпочинок на двох у Sobi club та набір продукції від Happy Leaf.

   5.3. Подарунок акції можна забрати з моменту виграшу протягом 30 календарних днів за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська,104а у будні з 10:00 до 18:00. Для отримання Подарунку Учасник зобов'язаний надати копію свого паспорту та ідентифікаційного коду.

   5.4. Якщо Подарунок не був забраний у вказаний термін, то радіостанція вважає, що переможець відмовився від отримання Подарунку Акції, та залишає за собою право не віддавати його йому у подальшому.

    

   6. Переможці Акції:

   6.1. Рішення про Переможця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.  

   6.2. Переможці Акції  не можуть передати право на отримання подарунку іншими особам.

   6.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

    

   7. Особливі умови

   7.1. Особи, які стали переможцями будь-яких акцій на радіостанціях Джем ФМ, Авторадіо, Наше Радіо, Ретро ФМ, Радіо П’ятниця, NRJ та виграли подарунки, впродовж наступних 30 днів не мають права брати участь в акціях цих радіостанцій.

   7.2. Переможець може отримати подарунок лише особисто. При отриманні Подарунку переможець зобов’язаний пред’явити оригінал паспорту.

   7.3. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі особи переможця у акції, Організатор має право звірити голос особи переможця, що прибула для отримання подарунку з голосом особи, яка брала участь в акції, якщо акція проводилася в прямому ефірі. У разі, якщо голоси не співпадають, або особа, що звернулася відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено в отриманні подарунку.

   7.4. Організатор має право відмовити у отриманні Подарунку Акції, якщо дані, повідомлені  особою безпосередньо під час проведення акції, не співпадають з даними особи, яка звернулася за отриманням подарунку. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону і місце проживання.

   7.5. Організатор має право відмовити особі в отриманні подарунку, якщо така особа в минулому, протягом останніх трьох років, порушувала правила, визначені в даному розділі при проведенні акцій і конкурсів на радіостанціях Авторадіо, Наше Радіо, Ретро ФМ, Радіо П’ятниця, NRJ, Джем ФМ.

   7.6. Одна й та сама особа не може отримати більше одного подарунку Акції.

    

   8. Інші умови.

   8.1  У разі, якщо внаслідок порушення Учасником Акції  вимог розділів 2 та 7 цих Правил він/вона вважаються такими, що втратили право на отримання Подарунку Акції,  такий Подарунок Акції може, відповідно до рішення Організатора, бути перенесений на наступний ефір або ж не бути виданим нікому взагалі.

   8.2. Беручи участь у Акції, Учасник розуміє та погоджуються з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, утому числі персональні дані Учасника можуть оброблятися Організатором з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні активності Організаторів, а також на інші цілі, визначені даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасник Акції тим самим надає згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання Організаторами доки не мине потреба, в тому числі оголошення даних Переможця в ефірі радіостанції Авторадіо та на Сайті. Згода вважається наданою з моменту надання персональних даних.

   8.3.  У разі виявлення будь-яких помилок, неправильного розуміння, тлумачення або будь-якої іншої спірної ситуації,що стосуються в цілому Акції, або будь-якої його частини та / або цих Правил, рішення Організатору Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

   8.4.  Офіційна версія цих Правил публікується на Сайті Джем FM: https://radioclub.ua/radio/jamfm

   8.5. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті. 

    

   Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном  Організатора (044) 377 55 98.