«КРОЛИК ПЕТРИК: ВТЕЧА ДО МІСТА».

   Кролик Петрик та інші вухаті бешкетники повертаються на великі екрани! Нарешті між кроликами та їхніми сусідами встановлено мир, та скільки б зусиль Петрик не докладав, йому важко приборкати свій характер і стати слухняним. Тож він покидає затишний садок і вирушає назустріч новим пригодам і новим викликам. Люди, начувайтеся, зухвалий кролик підготував багато сюрпризів!

   «Петрик – невтомний, добросердний бешкетник, який не уявляє свого життя без пригод. Хтось назве його «хуліганом», але Петрик себе таким не вважає. Адже не важливо, що про тебе думають інші, головне – ким ти є насправді! І Петрику та його вухатим друзям доведеться переконатися у цьому на власному досвіді», – розповідає режисер анімації Вілл Глак.

   «У другій частині на безстрашного Кролика чекає ще більше захопливих та несподіваних відкриттів, оскільки цього разу він вирушить далеко за межі рідного городу. Завдяки цій подорожі він не лише зустріне нових друзів, але й відшукає справжнього себе», – доповнює продюсер Зарех Налбандян.

   Комедійний анімаційний фільм засновано на персонажах казок Беатрікс Поттер про кролика Пітера і його друзів.

   Не пропустіть сімейну пригоду «Кролик Петрик: Втеча до міста» 03 червня у кіно!

   ПРО ФІЛЬМ
   Студія: Sony
   Оригінальна назва: PETER RABBIT 2
   Старт в Україні: 03.06.2021
   Жанр: сімейна пригода
   Режисер: ВІЛЛ ГЛАК («Кролик Петрик»).
   У ролях: РОУЗ БІРН, ДОНАЛ ҐЛІСОН («Кролик Петрик»).