БУМБОКС ОНОВИЛИ СВІЙ СКЛАД ТА ГОТУЮТЬ НОВУ ПЛАТІВКУ

   Гурт Бумбокс готують до релізу новий альбом "Таємний Код: Рубікон", що відбудеться вже 12 вересня. В свою чергу тур на підтримку платівки розпочнеться 19 вересня, а концерт-презентацію у Києві Бумбокс запланували на 9 листопада у Палаці Спорту.

   Але не все у підготовці нової платівки проходило так, як було заплановано. У процесі запису нових пісень відбулися зміни у складі гурту, і на сольному концерті у Києві на початку літа Андрій Хливнюк вийшов на сцену з новими музикантами.

   Сам фронтмен команди каже:

   "Так буває в гуртах. Я сподівався, що так ніколи не станеться у Бумбоксі, але так сталося. В 2019 році склад команди змінився, це було моє рішення яке стосується гітариста Андрія Самойла, бас-гітариста Дениса Левченка i звукорежисера Ігоря Мельника. Це зовсім різні історії, різні причини, але вони більш ніж значущі, щоби це сталося. На сьогоднішній день у в складі команди з’явилася бас-гітаристка Iнна Невойт,  звукорежисер Василь Тітаренко i два чудових гітариста Дмитро Кувалiн і Олег Аджикаєв, які не те, щоб змінили вектор звучання команди, але його прикрасили. Хоча це не правильне слово. Вам краще все почути на власні вуха, бо мені бракує слів, аби це правильно охарактеризувати".

   Нагадаємо, що Бумбокс вже презентували 3 пісні із нової платівки - дует разом із The Gitas під назвою "Тримай мене", сольний трек "Твій на 100%" та неочікувану колаборацію з Тіною Кароль, що називається "Безодня".