Якщо на дні пляшечки залишилося трохи шампуню, не викидайте його. Є безліч способів використати його не за призначенням – там, де він буде максимально ефективним.
Його завдання – змивати з волосся та шкіри голови бруд. З цієї задачею шампунь справляється відмінно. Точно так же він справиться і з наведенням чистоти у квартирі.
На кухні
Якщо він розчиняє жир на голові, чому б йому не доручити зробити те саме з плитою, мікрохвильовкою, робочою поверхнею тощо? Капніть шампунем на губку, протріть те, що вам потрібно, і змийте залишки вологою ганчіркою.
У раковині
Ви приємно здивуєтесь, коли побачите, як добре шампунь розчиняє зубну пасту, що залишилася на раковині, і не тільки.
На кранах
Відмити і відполірувати хромований кран – елементарне завдання для шампуню.
На дзеркалі
Набридло боротися з запітнілим дзеркалом у ванній? Проблема вирішується дуже просто. Перед тим, як приймати душ, протріть дзеркало ганчіркою, змоченою шампунем. Відразу змивати не потрібно – зробіть це вже після водної процедури. І побачите, що із завданням справитеся набагато швидше і з меншими енергозатратами, ніж зазвичай.
В туалеті
Унітаз делікатним шампунем гарно не вимиєш – тут знадобиться важка артилерія. Але якщо додати трохи цього засобу в зливний бачок, приємний запах переб’є всі інші.
На підлозі
Якщо хочете гарно помити підлогу, додайте в тазик з теплою водою колпачок шампуню. Це набагато безпечніше для здоров’я, ніж усі ті засоби побутової хімії, якими користуєтесь зазвичай. А миє шампунь нічим не гірше. Такий розчин чудово підходить для прибирання кахлю та лінолеуму. Ламінат та паркет ним мити не рекомендується – на цьому покритті він залишить розводи.
На тканині
Виводити жирні плями і просто забруднення з кухонних полотенець, одягу, килимів, м'яких меблів – це спеціалізація шампуню. Додайте його трохи у воду, замочіть у ній на деякий час річ, а потім виперіть. Або щіткою нанесіть розчин на меблі чи килим, потріть і змийте залишки водою.