Про радіостанцію

 

Легендарна українська радіостанція, яка зазвучала в ефірі далекого 1998 року.

Флагман в ефірному просторі країни, який стабільно займає перше місце серед дорослої та забезпеченої аудиторії у віці 30-55 років. Щодня хвилю «Радіо Шансон» шукає понад півтора мільйона слухачів.

Станція орієнтується на головні цінності слов'янської культури, її традиційної духовності та враховує «особливості національного характеру», нашого, українського менталітету.

Жанр шансону, який завжди був у тіні, за допомогою станції повернувся до слухача у новому образі та якісному виконанні. А величезна та стабільна аудиторія та високий рейтинг говорять про те, що цей жанр дуже близький до українського слухача.

Формат станції базується на жанрах авторської (бардівської) пісні, традиційного та сучасного міського романсу, рок-музики та народної пісні, вітчизняного джазу та блюзу, а також пісні з улюблених кінофільмів. І насамперед це пісні найкращих вітчизняних шансоньє. На хвилі «Радіо Шансон» звучать твори Михайла Грицкана, Стаса Михайлова, Любові Успенської, Михайла Бублика, Олени Ваєнги, Гаріка Кричевського, гуртів «ТІК», «Брати Гадюкіни».

Унікальність формату станції – не просто хороша музика, а особливий сенс, який читається у підібраних піснях. Щирі, душевні історії, сповіді виконавців, які відкривають перед слухачем нові горизонти емоцій, налаштовують на душевність та співпереживання.

Слухай Радіо Шансон у своєму смартфоні!

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции