Про радіостанцію

Позиві DJFM з'явилися в ефірі 19 вересня 2008 року на частоті 96.8 FM. За рекордно стислий термін станція завоювала величезну популярність і стала невід'ємною частиною молодіжної культури. Станція найкраще відображає цінності, смаки та переваги молодої, успішної та забезпеченої аудиторії. Молодь стежить за трендами, бере від життя все і вибирає тільки найкраще. DJFM, зокрема.

DJFM сьогодні це музична та розважальна станція, яка орієнтується на позитивну енергетику та драйв, на легко відомі ритми та мелодії, на треки, які «підривають» свідомість і змушують рухатися. У гарячу ротацію потрапляють лише лідери світових танцювальних чартів. Стилістична палітра включає найактуальніші напрями сучасної електронної музики.

DJFM – станція нового покоління, що поєднує в собі танцювальні хіти зі спілкуванням зі слухачами, конкурсами, розіграшами та безліччю корисної інформації. У ранкові, денні та вечірні години як музичний ряд, так і програмне наповнення підтримують заряд бадьорості слухачів, де б вони не знаходилися – на роботі, в офісі або за кермом автомобіля. На вечірній блок випадає левова частка інтерактивів та «живих» сетів ді-джеїв. Це допомагає «переключити» слухачів із щоденного клопоту та проблем на правильний настрій. До пізнього вечора в ефірі DJFM проходить віртуальна вечірка для найвідв'язніших і найгучніших компаній друзів. А фірмові радіо-шоу, що регулярно звучать в ефірі DJFM, давно стали гордістю станції.

На сьогоднішній день DJFM регулярно входить до п'ятірки комерційних радіостанцій Києва, що лише підтверджує успішність даного проекту

...
play pause
Радіо
Музика
Зараз Лунає:
...
Плейлист
Плейлист