ЗУСТРІЧАЙТЕ ОЛЮ ПОЛЯКОВУ НА НОВОРІЧНОМУ ПАРАДІ

   22 грудня у Києві вперше відбудеться Новорічний парад.

   Від парку Шевченка до Софійської площі вирушать понад 300 костюмованих персонажів: ельфи, жонглери, ходулісти, а також оркестр та святкова платформа з головною Сніговою королевою Олею Поляковою. І що найголовніше: взяти участь у святковому дійстві може кожен українець!

   «Ми щиро прагнемо, щоб Новорічний Borjomi Парад став новим трендом та очікуваною культурною подією для столиці, передвісником свята для тисяч українців та додатковим приводом відвідати Київ для багатьох туристів», — говорить Оксана Панкіна, представник організаторів проєкту.

   Всі українці зможуть стати не лише глядачами першого в Україні Новорічного Borjomi Параду. Щоб долучитися до нього та спробувати свої сили в конкурсі на найкращий костюм, потрібно зареєструватися за посиланням Registration, а також зробити фото у костюмі у спеціальній фотозоні, яка буде знаходитись у парку Шевченка 22 грудня з 12:00 до 14:00. Власників найкреативнішого новорічного вбрання очікують круті подарунки від партнерів та організаторів, а автор найкращого костюма отримає суперприз: яскравий вік-енд на двох у Буковелі!  

   Більше інформації про новорічний парад на сторінці події у Facebook: goo.gl/VwSyuB.