ЗІРКА СЕРІАЛУ "ШКОЛА" ПРЕДСТАВИВ СВІЙ ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

   22 лютого в Києві в клубі Atlas співак і актор серіалу «Школа» Андрій Бойко представив свій перший сольний концерт і дебютний альбом «Мир на двоих». Тисячу людей з'їхалися з різних міст України, щоб побачити свого улюбленця і заспівати в унісон його пісні.

   Одна з прихильниць прокоментувала свою поїздку на концерт:

   - Андрій, ми дуже тобою пишаємося. У 16 років ти зібрав повний Атлас, випустив альбом, зводиш з розуму дівчат! Заради цієї події, я подолала 1000 км., А моя подруга 500 км. Спасибі тобі за теплі слова подяки, ми тебе дуже любимо!

   Не приховуючи своїх емоцій, артист відзначив:

   - Коли перед виходом на сцену я побачив, скільки прийшло людей на мій концерт, я був приємно шокований! Почуття просто переповнювали! Я щасливий, що мою творчість люблять! Коли весь зал знає і співає твої пісні напам'ять, це великий стимул для кожного артиста! Вдячний, всією душею, команді Ikra Music, своїй сім'ї і всім шанувальникам.

   Режисером-постановником сольного концерту виступив Ян Запольських. Під час шоу, публіка так само змогла побачити на одній сцені з Андрієм Бойко акторів серіалу "Школа": Машу Кондратенко, Ніно Басілу, Мішу Мельничука, Арно Муке. А також молодих артистів: U.G, KAPLUN і Данила Дрока. Одним з несподіваних сюрпризів, став виступ Влада і Валерії Малих з Вінниці. До концерту хлопці взяли участь у конкурсі на кращий кавер пісні «Мир на двох» і стали переможцями. По завершенню заходу Андрій Бойко приділив більше двох годин спілкування з шанувальниками під час автограф-сесії.

   За словами авторів пісень Ростислава Тодореску і Яна Запольських, в сольний альбом артиста «Мир на двох» увійшло 10 треків про непрості стосунки між хлопцем і дівчиною: «Не трогай меня», «Изольда», «Иди ко мне», «200 секунд», «Сойти с ума», «Save my life», «Мир на двоих», «Медленно», «Не улетай», «Последний танец».

   Для лейбла Ikra Music перший сольний концерт Андрія - величезний результат. Адже команда готувалася до нього всього лише кілька місяців і виправдала всі свої мрії і плани. Так само приємним сюрпризом стало те, що тепер пісні з альбому «Мир на двоих» зазвучать на всю країну в продовженні другого сезону серіалу «Школа». Зараз артист готується порадувати відданих фанатів туром по містах України. І це тільки початок великої історії талановитого артиста Андрія Бойко.