«ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020»: РОЗКЛАД ТА ЧАС ПОЧАТКУ МАТЧІВ

17 лютого 2020 року у Чернігові стартує ігровий сезон у жіночому футболі. Саме в цей день розпочнуться матчі Всеукраїнського турніру «ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020» серед жіночих команд Вищої ліги.

Щорічні змагання "Зимова Першість 2020" з футболу серед жіночих команд відбудеться у період з 17-21 лютого 2020 року в Чернігові, на оновленому стадіоні СДЮШОР «Юність» (м. Чернігів, проспект Перемоги, 110), який вміщує до 3000 глядачів.

А для тих, хто не зможе відвідати Чернігів, Українська асоціація футболу та Всеукраїнська асоціація жіночого футболу планує провести прямі трансляції з усіх матчів першості. Очікуйте новин на нашому сайті.

У 2020 році зимові змагання пройдуть вже вдев'яте, а участь у них візьмуть 6 команд вищого дивізіону, які надали офіційні підтвердження, а саме:

Матч №15  – «Житлобуд-1» - « Житлобуд-2» - 12:00

Команди зіграють між собою в одне коло і визначать переможця та призерів турніру. Тривалість матчу складатиме два тайми по 30 хвилин. Також нагадаємо, що нічийних результатів у матчах не буде, а переможець визначиться у серії післяматчевих пенальті. А отже за перемогу команді буде нараховуватися 3 очки, переможцю у серії пенальті - 2 очки, за поразку в серії пенальті - 1 очко та 0 очок команді, яка зазнала поразки.