ЗАПАЛЬНІ ТАНЦІ ТА ЛІРИЧНІ ДУЕТИ: ЯК МИНУВ ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ TAYANNA У КИЄВІ

   Автор фото Андрій Харламов 

   Співачці з легкістю вдалося підняти на емоційний пік повний зал.

   Популярна українська співачка TAYANNA, яка нещодавно випустила танцювальний трек зі східними мотивами, 9 березня в столичному клубі Bel'etage представила концертну програму "Фантастична жінка".

   Виступ тривав дві з половиною години, протягом яких співачка виконала 22 треки, з них 8 у дуеті і 3 на біс. Співачці з легкістю вдалося підняти на емоційний пік повний зал - понад 800 осіб із першої ж композиції "Фантастична жінка" - заголовної пісні майбутнього альбому. 

   рім улюблених пісень "Шкода" і "Тримай мене", які підспівував весь зал, TAYANNA виконала композиції в незвичайному аранжуванні в дуеті з запрошеними артистами: Alekseev, Laud, Вірою Кекелією, Мартою Адамчук, групами Kadnay, Luiku, Freedom Jazz і юною грузинською співачкою Ніно Басілая. 

   "Леля", під яку "Танцює вся країна", придбала забарвлення балканських мотивів завдяки музичному складу етнічних інструментів групи Luiku, повну свободу для експериментів зі звучанням фанкової композиції "Літо" дозволила собі група Kadnay, додавши нотки інді-року, також припала глядачам по душі нова пісня "Спи" - дуетний трек з LAUD, який увійде в сет-лист майбутньої платівки.

   Вперше на сольному концерті в live - версії пролунав сингл "Як плакала вона", студійна прем'єра якого призначена на 12 березня.

   Зворушливим номером за правом можна назвати виконання пісні "Чорнобривці" з рідним братом Михайлом Марвіним. TAYANNA виголосила пронизливу промову подяки мамі, яка в цей день приїхала з Чернівців розділити успіх дочки. 

   Апогеєм музичного вечора стало виконання композиції "Привіт, ми ще не Знайомі", сидячи за клавішними, TAYANNA зізнавалася в коханні незнайомцеві. Публіка, не стримуючи оплесків, позначила наперед: цей трек неодмінно стане хітом.

   Протягом концерту співачка змінила три сексуальних вбрання. Ідея образів належить дизайнерському дуету LUVI - Людмилі Седляр і Вікторії Заграфова, а також продюсеру, режисерові Алану Бадоєву, який в цей вечір прийшов насолодитися голосом своєї музи. 

   "На концерт я прийшов як гість, оскільки TAYANNA сама протягом півроку збирала по крихтах команду, кожної людини, музиканта, продумувала все для створення цього концерту. Вчора я побачив його вперше і був зачарований", - прокоментував Алан Бадоєв. 

   На думку глядачів, артистка зуміла підібрати свої ключики до сердець і душ всіх присутніх. І, що не банально, вони музичні.