Врятуємо життя Майї

   На початку вересня дорожня аварія забрала життя нашого  колеги Володимира Рібія.

   Неймовірно харизматичного і веселого хлопця, які за свої 37 встиг стати популярним радіо ді-джеєм , сценаристом багатьох популярних телевізійних шоу і документальних фільмів («Голос країни», «Майстер-шеф», «Кращий кухар на селі», «Ранок з Україною», «Хата на тата», «Заробітчани», «Речовий доказ»). Писав вірші і пісні, грав на гітарі.

   В аварії дуже сильно постраждала його дочка Мая. Унікальна і талановита дівчина з дитинства захоплюється лего, пише історії і знімає відео з персонажами лего, які мають прихильників не лише в Україні. Мріє стати режисером. Втім, її мрії віддалилися на невідомий термін.

   Вже понад 3 місяці Мая бореться за життя. В неї політравма, знята частина черепа, пошкоджений мозок. Вона вже перенесла кілька операцій на головному мозку. Операція з усунення гідроцефаліі приносить незначні позитивні зміни.

   Втім, загальний стан лишається вкрай важким із загрозою життя. Мая на апараті ШВЛ. Почалося руйнування внутрішніх органів, тяжка форма печінкової недостатності, почався процес катаболізму.

   Випадок дуже складний навіть для найкращих лікарів інтенсивної терапії, і потребує нестандартного і коштовного лікування. Це препарати, яких немає в Україні, їхня вартість щодня складає 10-15 тисяч гривень.

   Для порятунку Маї дуже потрібна фінансова допомога.

   Картка мами:

   5168 7573 2399 5888

   Svitlana Kotlyarova

   Рахунок подруги сім'ї для переказів з-за кордону:

   Deutsche Bank

   IBAN:

   DE81330700240244076600

   BIC: DEUTDEDBWUP

   Kushch Liliia (for curing Maya)

   Фейсбук тітки Маї (рідної сестри мами) - Валерія https://www.facebook.com/profile.php?id=100000861095709

   Фейсбук хрещеної мами Маї – Анастасія https://www.facebook.com/profile.php?id=100000915258227