В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ПРОЙДЕ НОВОРІЧНИЙ ПАРАД

   22 грудня центр столиці України на кілька годин перетвориться на місце проведення справжнього театралізованого дійства. Феєрверки з метафану, 10-метрова платформа, сотні людей у новорічному вбранні, запальна музика та конкурс на найкращий  костюм: ось що очікує українців на першому Новорічному Borjomi Параді. 

   Костюмовані паради є невід'ємним атрибутом святкування Нового року в багатьох країнах світу. Так, наприклад, у Лондоні тисячі людей виходять на вулиці міста, щоб стати частиною найбільшої новорічної ходи у Європі. А парад у Гонконзі, присвячений Китайському Новому року, завжди супроводжується величною ходою з червоним драконом на чолі. 

   «Спираючись на світовий досвід, ми вирішили зробити подарунок місту до зимових свят і дуже сподіваємося започаткувати нову традицію святкування Нового року не лише для киян і гостей столиці, а й для всіх жителів України», – каже Оксана Панкіна, співорганізаторка проекту. 

   Новорічний Borjomi Парад – це зрежисована святкова хода,  супроводжувана сучасною хореографією, живою музикою та яскравими новорічними костюмами. Команда професіоналів – відомі художник по костюмах Леся Патока, режисер-постановник Слава Жила, композитор Юрій Звонар та хореограф Данило Демехін працюють над створенням справжньої атмосфери свята. 

   Парад активно підтримує місто і Департамент культури КМДА, адже проект сприяє підвищенню туристичної привабливості столиці зокрема та країни загалом у святковий час. 

   А стати глядачем безпрецедентного новорічного дива зможуть всі охочі. У рамках події серед  учасників відбудеться конкурс на найкращий новорічний костюм. Авторів найяскравіших образів очікують круті призи та подарунки.

   Більше інформації та новини про подію: BorjomiParade

   ЩО: Новорічний  Borjomi Парад 

   ДЕ: Від вулиці Володимирської до Софійської площі 

   КОЛИ: 22 грудня 2019 року, з 14:00 до 16:00