УКРАЇНСЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТИ ТРІУМФУВАЛИ У ФІНАЛІ ТУРНІРУ У РИМІ

17 вересня у Римі відбувся фінальний етап легкоатлетичного турніру Діамантової ліги.

За результатами змагань серед стрибунок у висоту перемогла Юлія Левченко з результатом 1,98 метра, пише life.liga.net.

Друге місце посіла також українська легкоатлетка – Ярослава Магучих. Результат, який приніс їй срібло на турнірі, становить 1,95 метра.

Третє місце посіла австрійська спортсменка – Нікола Макдермотт, яка фінішувала з аналогічним результатом, що і Магучих. Проте їй це вдалося не з першої спроби.

У аналогічних змаганнях серед чоловіків золото здобув українець Андрій Проценко, стрибнувши у висоту на 2,30 метри.

Ще одне срібло для України виборола легкоатлетка – Анна Рижикова. У забігу на 400 метрів з бар’єрами українка показала результат – 54,54 секунди. Третє місце посіла наша землячка Вікторія Ткачук, встановивши особистий рекорд – 54,93 секунди.