УКРАЇНЕЦЬ СТАВ УЧАСНИКОМ ПРЕСТИЖНОГО ТУРНІРУ COPAPODIO У БРАЗИЛІЇ

Бразильці запросили Микиту Шагойка після його яскравого виступу на чемпіонаті світу в Абу-Дабі.

6 лютого у Балнеаріу-Камборіу відбувся міжнародний турнір з бразильського джиу-джитсу Copapodio. Наймолодший пурпурний пояс в Україні та спортсмен Ліги TMS Микита Шагойко став учасником цих змагань, отримавши пропозицію від організаторів турніру.

«Зі мною зв'язалися матчмейкер Copapodio після того, як у листопаді я завоював срібло на чемпіонаті світу в Абу-Дабі. Їм сподобалася моя боротьба. Я деякий час роздумував над цією пропозицією, але врешті-решт ми з батьком поїхали до Бразилії».

Загалом Шагойко провів на батьківщині бразильського джиу-джитсу майже місяць. Спортсмен пройшов акліматизацію та тренувався у різних залах. За словами Микити, українські борці нічим не поступаються родоначальникам цього бойового мистецтва.

«Джиу-джитсу у Бразилії дивує кількістю турнірів та чисельністю спортсменів, які досягають великих успіхів. Але про них мало хто знає, бо бразильці не мають можливості виїхати закордон. А ті, хто має, не мають візи в США, а саме там можна досягти успіхів і прийти до того, чого прагнуть усі бразильські спортсмени.

Можу сказати, що хлопці з України однозначно складуть конкуренцію топовим атлетам Бразилії. В Україні боротьба набагато красивіша, у тому плані, що можна побачити багато красивих технічних дій та велику кількість дострокових перемог, на відміну від бразильців».

Загалом Микита провів три сутички в рамках турніру Copapodio: дві з бразильцями та одну з арабським спортсменом. Перший поєдинок став досить спірним – міжнародний суддя наполягав на дискваліфікації араба, але організатори присудили йому перемогу. У другій сутичці Шагойко отримав травму і на третій бій вийшов «на характері».

«Третю сутичку відборовся, доклавши максимум моральних та фізичних зусиль. Мені пошкодили ахіл і я не міг ступати на одну ногу. У будь-якому разі я дуже задоволений своєю участю на цьому турнірі. Усі бразильські спортсмени та тренери хвалили мій стиль боротьби та технічні навички. Я гордий представляти Україну та українську Лігу TMS на такому високому рівні».

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции