УКРАЇНЕЦЬ МАКСИМ ЗАДОРОЖНІЙ ЗАВОЮВАВ ДВА ЗОЛОТА НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ

З 14 лютого в Римі проходить чемпіонат найпрестижнішої світової організації з бразильського джиу-джитсу IBJJF. Десятки українців уже виступили на цьому турнірі та посіли призові місця.

Спортсмен із Кривого Рогу, борець української Ліги TMS Максим Задорожній боровся у конкурентному дивізіоні коричневих поясів у супер важкій вазі. У рамках свого дивізіону Макс провів три зустрічі, в одній із яких боровся із співвітчизником — українцем Дмитром Пернікозом, який взяв бронзову медаль.

Задорожній здобув перемогу у трьох сутичках, фінальний поєдинок завершив достроково – больовим прийомом. За правилами федерації, всі призери можуть заявитися в абсолютну вагову категорію, що зробив Максим. У цьому розділі Задорожній провів чотири сутички і переміг у всіх достроково, забезпечивши собі друге золото.

«Я зареєструвався на цей турнір ще в листопаді і з нетерпінням чекав на нього. Ретельно готувався, а готуюся я завжди до того, що перемагатиму. Чемпіонат Європи IBJJF — важливий щабель у моїй спортивній кар'єрі та золото на цьому турнірі багато для мене означає».

Сьогодні на турнірі IBJJF на всіх фанатів бразильського джіу-джитсу чекає не менш цікавий день — сутички чорних поясів, серед яких також будуть українські імениті спортсмени.

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции