УХЛ І PM FOUNDATION ПРОВЕЛИ «ТРЕНУВАННЯ ІЗ ЗІРКОЮ» ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

   24 січня в Києві на ковзанці під відкритим небом у Офісу Президента України в зимовому містечку «Миколай пріймає друзів» Українська хокейна ліга спільно Parimatch Foundation і ДЮСШ «Крижинка» провели традиційний захід «Тренування із зіркою».

   У ролі наставників «Тренування із зіркою» виступили генеральний директор УХЛ, екс-гравець НХЛ, КХЛ і збірної України - Сергій Варламов і триразовий чемпіон України, екс-захисник збірної України Олег Полковников.

   У першому у 2021 році тренуванні досвідчені хокеїсти провели майстер-клас для юних представників ДЮСШ «Крижинка». В ході тренування юні спортсмени не тільки змогли поліпшити свої навички катання на ковзанах і володіння ключкою, але і дізналися секрети професіоналів своєї справи.

   Генеральний директор УХЛ Сергій Варламов розповів про традиції проводити «Тренування із зіркою»:

   - Уже котрий рік поспіль ми проводимо такі тренування і здорово, що 2021 рік ми починаємо з майстер-класу саме на ковзанці під відкритим небом. Це продовжує атмосферу свят і дарує масу позитивних емоцій.

   Я думаю, що краще показувати, ніж багато розповідати. Діти прийшли сюди покататися і спробувати як це, а ми їм у цьому допомогли. Це відмінна мотивація для майбутнього покоління працювати і прагнути. А наше завдання - допомагати в цьому прагненні нашому підростаючому хокейному поколінню.

   Юні хокеїсти поліпшили навички володіння ключкою і шайбою, дізналися секрети техніки і майстерності, а також отримали масу позитивних емоцій під чуйним керівництвом одних з кращих українських гравців.

   Президент Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Катерина Білоруська розповіла про важливість проведення таких заходів:

   - Завжди приємно бачити, радісних і щасливих дітей. Я дуже рада, що нам вдалося зробити для них такий подарунок, познайомити зі справжніми хокейними зірками. Діти провели день на свіжому повітрі займаючись спортом, дізналися багато нових секретів майстерності і отримали неймовірний заряд позитиву і мотивації.

   Саме заради цього і працює Parimatch Foundation. Такі заходи просто необхідні. Щоб у всіх без винятку дітей була можливість розвиватися, вчитися новому

   Таким чином, майбутні хокеїсти не тільки добре провели час на відкритій ковзанці, а й отримали безцінний досвід з рук дійсно видатних українських гравців.