У столиці відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави «Трактуючі вічне мовчання»!

19 жовтня 2021 на «Сцені 6» Довженко-центру відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави «Трактуючі вічне мовчання», у якій роль головного героя грає відомий танцівник Олександр Прохоров! 

Актуальне питання пошуку себе загострилось до межі часу і почуттів.  

Творча команда ID_Art production представляє авторський проект, піднімаючи одвічні питання, відповіді на які знайде глядач крізь призму себе.

Головний герой Олександр Прохоров - срібний призер шоу «Танці з зірками», стане втіленням людини нового часу. 

Він зустрінеться з власними думками, які перетворюються у страх, сумніви, ілюзії, нові сенси, що змінюють внутрішній світ, відображений зовні. 

Злети стануть падіннями, відповіді - питаннями, люди - проекціями, і навпаки. 

- Головний почерк вистави вимальовується у поєднанні пластичної та хореографічної партитур, які реалізують ідеологію художнього образу та головну думку всіх героїв творчого полотна.  

Занурення в камерну імерсивність через тривимірні звукові і просторові ефекти, залучать глядача і в атмосферу спектаклю, і у власний внутрішній стан, що є над завданням, - розповіла продюсерка, режисерка, та хореографиня-постановник вистави Наталія Лагун.

 - Хто з нас не шукав ... себе? Одного разу, або знову…Коли людина стає лиш ескізом - думки атакують і перетворюються на ілюзорну сутність.

Втілення головного героя - проекція всіх і кожного, чий пульс адаптується до непостійності часу.

Трактуючи - це інтерпретація істини.

Вічне - пошук істини.

Мовчання - слово істини.

Це історія про самоідентифікацію через шлях трансформації, пошуку, інсайтів – до прийняття, щоб віднайти власну істину, яка завжди десь поруч, –  пояснює режисер-постановник Анастасія Байдеріна.

Концептуальна хореографічна вистава «Трактуючі вічне мовчання», під час якої глядачі проживуть власний епізод самоідентифікації - вічний шлях без маршруту і навігатора. 3D-ефекти сюжетного занурення створять нову реальність, з якою зіштовхнулись всі і кожен у актуальний трансформаційний період. 

Від падіння у власну прірву до прийняття зримого повітря над собою - час камерної імерсивності з вами, про вас, і для вас.

Прем'єра «Трактуючі вічне мовчання»  – 19 жовтня 2021 о 19:00 на «Сцені 6» Довженко-центру.

Квитки вже в продажу!

 

...
Основной эфир
Зараз лунає:
...
Другие станции