У НІМЕЧЧИНІ ФАНАТКА ВИННИКА ЗРОБИЛА ТАТУ З НАЗВОЮ ЙОГО ЗНАМЕНИТОГО ХІТА

   Перший європейський тур Олега Винника тільки переступив екватор, але вже показав, що для шанувальників українського артиста немає мовних бар'єрів і кордонів.

   В даний час виконавець гастролює по Німеччині, збираючи повні зали. Серед глядачів не тільки представники діаспори.
   Багато хто пам'ятає Винника з часів його гри в європейських мюзиклах. З тих пір пройшло більше 15-ти років, і тепер колись юні любителі цього жанру продовжують стежити вже за сольною творчістю артиста, призводять на концерти своїх дітей, батьків - приходять цілими сім'ями.
   Одна з давніх шанувальниць таланту Олега Винника - Anja ні слова не розуміє ні по-українськи, ні по-російськи, але знає всі композиції співака. А з назвою однієї з них -
   «Счестье» навіть зробила собі татуювання. Минулої осені Аня приїжджала до Києва на сольний концерт Олега Винника в київському Палаці спорту.

   У нинішньому турі вже побувала на трьох його виступах: в Берліні, Гамбурзі та Фюрті. Зупинятися не планує.

   - Не важливо якою мовою ти співаєш. Якщо тебе розуміють в інших країнах, значить ти співаєш на мові серця, - упевнений Олег.

   Послухати авторські пісні Винника приходять і його колеги, і вчителі. Одна з найбільш знаменних зустрічей для артиста відбулася в Гамбурзі - з авторитетним американським піаністом, викладачем вокалу Джоном Леманном - тим самим, який в 90-х допоміг співакові оволодіти новим голосовим діапазоном лірико-драматичного тенора.

   Завтра Олег Винник виступить в Ратингене, на черзі - Оффенбах і Прага.