TAYANNA РОЗПОВІЛА, ПРО ЩО ЛИСТУЄТЬСЯ З ФАНАТАМИ ВІД РУКИ

   Співачка TAYANNA, яка нещодавно вирішила відродити стару традицію писати листи від руки і почала листуватися зі своїми фанатами. 

   "Мені пишуть люди з різних країн, різного віку, чоловіки і жінки. Вони діляться своїми успіхами, розповідають про своє життя, повідомляють радісну новину про те, як познайомилися зі своєю другою половинкою і як танцювали перший весільний танець під мою пісню, як діти зробили перші кроки, довіряють свої переживання", - поділилася артистка. 

   Вона зізналася, що, отримуючи такі історії, відчуває себе частинкою життя цих людей, а вони стають частиною її творчого світу.

   "Для того, щоб бути ближче до всіх, я вирішила у вільний час відповідати листами, написаними особисто від руки. Мені здається, в цьому є якась магія і цінність спілкування. Це такий діалог, який ведеться повільно і довго, але не переривається, а в електронних листах менi замало простору для індивідуальності, мало місця для душi", - коментує TAYANNA.

   Полистуватися зі співачкою може кожен охочий. Для цього потрібно надіслати листа на домашню адресу, вказану у пості артистки в Instagram.